İslami Giyim / Tesettür Kıyafetleri ve Tesettür etek/Elbise Forumundan Jaade Tesettür Giyimin Lider Markası Olmayı Hedefliyor Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Jaade Tesettür Giyimin Lider Markası Olmayı Hedefliyor

  Reklam
  Jaade Tesettür Giyim


  Bir kadına kıyafet tasarlamak çok zordur, söz konusu başörtülü bir kadın ise bu zorluk iki katına çıkıyor. Üstelik durum sadece zorlaşmıyor, bir de çetrefilleşiyor… Çünkü kıyafetin hem gösterişsiz hem şık hem de tesettüre uygun olması gerekiyor. Üç özelliği bir araya getirmek deveye hendek atlatmaktan daha yorucu bir süreç. Tasarımcıların çoğu da başörtülü kadınların halinden anlayamıyor, bu nedenle ortaya absürt kıyafetler çıkıyor.
  markası son zamanlarda Jaadetesettürlü bayanlar tarafından beğenilen bir marka haline geldi. Tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanan kıyafetler rahat, şık ve muhafazakar kesime uygun model ve kesimlere sahip.
  Umre ve hac koleksiyonlarıda tasarlayan Jaade markası bir muhafazakar bayanın aradığı tüm özelliklere sahip bir marka olma yolunda ilerliyor. Ayrıca sıcak yaz günleri için terletmeyen, buruşmayan özel kumaşlardan tasarlanan kıyafetler de ilgi görüyor. Özellikle sıcak yaz tatillerinde büyük rahatlık sağlıyor.
  Paylaş
  Jaade Tesettür Giyimin Lider Markası Olmayı Hedefliyor Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Jaade Tesettür Giyimin Lider Markası Olmayı Hedefliyor

  Amin ecmain Allah sendende razı olsun
jaade ankara,  umre kıyafetleri ankara,  tesettür giyimle ilgili markalar,  namaz giyimi,  şık tesettür giyim,  tesettür kıyafetler,  tesettür markaları