Mumine.com ve Sizden Gelen Sorular Forumundan Bebeğime ne ismi koysam Hakkında Kısa Bilgi
 1. 15

  Reklam

  Reklam
  evet ayris anlamıda güzel oldu çok şükür
  allahım inşallah sizede eli ayağı düz hayırlı evlat nasip etsin 2. 16
  Reklam
  merhaba arkadaşlar çok şükür sağ salim ahmet sabrimi kucağıma almayı nasip etti alljım oğlum 3 aylık oldu olmayan herkeze evlat sevgisini tattırsın allahım... 3. 17
  Alıntı ZÖNGÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  merhaba arkadaşlar çok şükür sağ salim ahmet sabrimi kucağıma almayı nasip etti alljım oğlum 3 aylık oldu olmayan herkeze evlat sevgisini tattırsın allahım...
  hayırlı olsun cnm,Rabbim bebeğini sana bağışlasın
  onu Salihlerden eylesin.
 4. 18
  Kayıtsız Üye
  Can ,Barboros,Ege ,Efe ,Egemen Zafer, ,Edis,Berk,Ebubekir,Savaş,Barış en guzeli Can 5. 19
  Kayıtsız Üye
  1. LR bir Alman markası, 1985 yılında kurulmuş. Makyaj, cilt bakımı, parfüm ve gıda takviyesi ürünleri var. Bu ürünler Almanya'da üretiliyor ve T.C. Sağlık Bakanlığı izniyle Türkiye'ye geliyor (Cilt bakımı ve parfüm).

  2. LR'a üye olarak ürünleri indirimli alırsınız. Satış yapmak isteresniz %40 kar oranı var. Yani 100 liraya alırsınız, 140 liraya satarsınız, 40 lirası sizin net karınızdır. Bu oran her üründe aynıdır.

  3. Aylık olarak satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz müşteri olarak kalabilir ve indirimli olarak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.

  4. Sadece satış yaparak değil, ekip kurarak da para kazanırsınız. Eğer etrafınızda sizin gibi bu işi yapmak isteyen arkadaşlarınız varsa ve onları LR'ye üye yaparsanız, şirket size onların toplam satışı, hatta ekibiniz ekiplerinin toplam satışı üzerinden belli oranda bir prim öder. Bu tip şirketlerde size düzenli olarak iyi para kazandıran şey bu prim sistemidir. Ekibiniz ne kadar büyürse, satış hacminiz de artacağından, alacağınız prim de sürekli artar.

  5. LR prime ek olarak bir ekip kurabilmeniz halinde, belirlenen puan hedeflerine ulaşabilmeniz halinde, size yaşam kalitenizi yükseltecek ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak hediyeler verir. Tablet ve cep telefonu gibi hediyelerin yanısıra, 12 bin grup puanına ulaştığınızda sıfır km Opel Corsa şirket aracı alırsınız. Şirket ayrıca sizi Almanya'ya fabrikayı gezisine ve eğitime gönderir.

  6. LR üye olurken sizden ilk şiparişinizi vermenizi ister. "Alın, kendiniz kullanın, memnun kalırsanız çevrenize tavsiye edersiniz" der. %40 indirimli fiyatlarla en az 85 TL olacak şekilde kendi ürünlerinizi seçerek, veya LR'ın Aloe Vera serisinden tercih ederek LR'a üye olabilirsiniz.

  7. Bir kere üye olduktan ve ürünlerinizi aldıktan sonra bir daha sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. 6. 20
  Bu sitede tanıtım veya kataloğ satışı yapmıyoruz. Burada yazarak ve ayrıca alakasız bir konunun içine üye toplayacağınızı veya kazanç sağlayacağını mı mı sanıyorsunuz?Kim güvenip alır ?kızımın adını ne koysam,  çocuğuma ne isim koysam,  ne isim koysam,  kızıma ne isim koysam,  kızımın ismini ne koysam,  bebeğime ne isim koysam,  bebeğimin ismini ne koysam