Mumine.com ve Sizden Gelen Sorular Forumundan bu aklıma gelenn vesveselerden ki vesvese oldugunda bılıyroum nasıl kurtulabılırım Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  bu aklıma gelenn vesveselerden ki vesvese oldugunda bılıyroum nasıl kurtulabılırım

  Reklam
  inannan halamın ogluu hatta namazların bı bölumundede kendısıne sorup ogrendıgım ınsan.. şimdi inanmıyorum bu islam dinine dıyor.. şeytan aklını çelmişş( çok uzuluyorum ona anlatmak istiyroum fakat tam dört dörtluk kelımelerlede ıfade edemıyrum. ayrıca öle bı soru soruyokı ben bıle cevap veremıyorum.. aklıma sorular gelmeye başladı benmde aptal aptal farkındayım ınanmıyorum ben islama ınanıyorum onu yaşamaya çalışan bı kızım ama bu aklıma gelenn vesveselerden ki vesvese oldugunda bılıyroum nasıl kurtulabılırım?


  Paylaş
  bu aklıma gelenn vesveselerden ki vesvese oldugunda bılıyroum nasıl kurtulabılırım Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Allah hidayet nasib etsin verdiğim linkten yararlanabiirsin http://www.muminem.org/inancsizlara-cevaplar/

  sende ona uyma felak,nas,ihlas oku bol bol 3. 3
  selamunaleyküm kardesim

  vesveseden kurtulmanın bır yoluda hızır a.s nin tabiri ile vesvese geldıgınde yarabbı nefsımı terbiye vesveseden elah bulma ıcın dıyerek nıyet edersın 7 kez bu nıyet ıle abdest alırsın devamı ve takıbınde ınsaallah vesveseden kurtulur kul ..7 kez abdestten sonra ıkı rekat namaz kılarsınız ınsaallahu teala devamında bır sey kalmaz ..denemısdır tavsıye ederım.
  selam ve dua ıle 4. 4
  Ay Rabbim affetsin INSALLAH hidayet versin.
  Ben ondan uzak durmani tavsiye ederim.
  Vesveselere gelince inanin kitap okumak vesveseye firsat vermiyor.
  Ben kitap okurum INSALLAH.
  kuzenin erkek ise Mumsema sitesini tavsiye et orada aradigi sorularin cevaplarini verirler INSALLAH.belki yaptigi yanlisin farkina varir .
  Kiz ise burayi tavsiye et yardimci oluruz INSALLAH 5. 5
  konuşmaya çalışıyorum yok anlamıyoo gönul gozu o kadar kapanmışkıı inanmıyorrrr! ne desem ınanmıyorrr şeytan ele almış onunefsimden nasıl kurtulabilirim,  mumsema vesvese