Mumine.com ve Sizden Gelen Sorular Forumundan mahalle aralarında meyhaneler var .Bunları şehir dışına çıkartmak için neler yapabili Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  mahalle aralarında meyhaneler var .Bunları şehir dışına çıkartmak için neler yapabili

  Reklam
  Benim sorum daha doğrusu öğrenmek istediğim şey mahalle aralarında meyhaneler var .Bunları şehir dışına çıkartmak için neler yapabiliriz.
  Mesela imza toplayabilirmiyiz.Kamuoyu oluşturabilirmiyiz.


  Paylaş
  mahalle aralarında meyhaneler var .Bunları şehir dışına çıkartmak için neler yapabili Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Benim sorum daha doğrusu öğrenmek istediğim şey mahalle aralarında meyhaneler var .Bunları şehir dışına çıkartmak için neler yapabiliriz.
  Mesela imza toplayabilirmiyiz.Kamuoyu oluşturabilirmiyiz.
  bu durumdan hoşlanmayan-rahatsız olanları tespit edip bir araya gelmek ve ne gerekiyorsa yapmak. halkın katılımının çok olması gerekir ki devlet yetkilileri ciddiye alsınlar.
  kanuni yönünü bilmiyorum.

  hiç bir şey yapamıyorsak-elden bir şey gelmeyince şayet, en basitine kaçıp hicret etmek gerek. ki neslimizi koruyabilelim.
 3. 3
  İzninizle dünkü açtığım konuya devam edeceğim.Mahelle aralarında ki meyhaneler konusu arkadaşlar.Bu yerleri şehir dışına taşımaktan bahsetmiştim imza toplamak .halkın .bu konuda duyarlı olması gibi. Meyhaneler şimdide bayan garson çalıştırıyor. Evimize gidip gelirken görüyoruz.Mini etekli dekolteli vs böylece müşteri çekiyorlar hiç ağzına içki koymayan bir insan bile bu sayede aklı çeliniyor. ve buralara düşüyor diye düşünüyorum.Düşünün o içkiyi içen insan oradan çıkıyor. Belki ya bir cinayete karışacak. yada birisini yaralayacak Bu konuda bir şeyler yapalım. 4. 4
  İzninizle dünkü açtığım konuya devam edeceğim.Mahelle aralarında ki meyhaneler konusu arkadaşlar.Bu yerleri şehir dışına taşımaktan bahsetmiştim imza toplamak .halkın .bu konuda duyarlı olması gibi. Meyhaneler şimdide bayan garson çalıştırıyor. Evimize gidip gelirken görüyoruz.Mini etekli dekolteli vs böylece müşteri çekiyorlar hiç ağzına içki koymayan bir insan bile bu sayede aklı çeliniyor. ve buralara düşüyor diye düşünüyorum.Düşünün o içkiyi içen insan oradan çıkıyor. Belki ya bir cinayete karışacak. yada birisini yaralayacak Bu konuda bir şeyler yapalım.
  elhamdülillah bizim burda öyle bir durum yok. olsaydı şayet halkı bilinçlendirip, topluca gerekli yerlere şikayet edip uzaklaştrmaya çalışırdık.
  Allah tüm müslümanları korusun


  Her gün bir konu için ayrı başlık açmaya gerek yok burdan devam edelim.
 5. 5
  bilgiler için teşekkür ederimmahalle meyhanesi