Örgü Modelleri Dünyası ve Şal Örgü Modelleri Forumundan Banka kartıyla örülen şık şal örgü modeli - krem bank kartıyla işlenen şal örneği Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Banka kartıyla örülen şık şal örgü modeli - krem bank kartıyla işlenen şal örneği

  Reklam
  Banka kartıyla örülen şık şal örgü modeli - krem bank kartıyla işlenen şal örneği


  KREDİ KARTIYLA YAPILAN ŞAL MODELİ
  Bu şal bir harika. Sizin de bu şalı Görebilmeniz için en ayrıntısıyla fotoğrafını çekip anlatmak istedim. Gerçekten kullanırken çok severek kullandığım bir şal, modeli de çok şık duruyor. Ben renk olarak krem rengini tercih ettim siyah renk kıyafetlerinizle çok güzel duruyor. Tavsiye ederim. Örecek olanlara şimdiden kolay gelsin.
  YAPILIŞI
  1- Resimde görüldüğü gibi bir tane zincir çekilip banka kartına geçirilir. Aslında amaç burada çekilen ilmeklerin hepsinin aynı boyda olmasıdır.
  2- Bu şekilde banka kartına 8 tane ilmek geçirilir. Banka kartı çıkartılarak aynı şekilde şalın boyu ne kadarsa devam edilir.
  3- Diğer sırada bu boşta duran 8 ‘er ilmek tek tek birer zincirle toplanır.

  Paylaş
  Banka kartıyla örülen şık şal örgü modeli - krem bank kartıyla işlenen şal örneği Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  ben acemiyim ama çok beğendim yapıp satmaya ihtiyacım var aşama aşama foto koyup açıklayabilir misiniz benim için önemli zahmet olucak ama eğer yaparsanız çok mutlu olucam teşekkürlerkartla şal yapımı,  kolay şal örnekleri,  kartla örülen şal,  kartla örülen şal modeli,  kartla işlenen şal modeli,  kolay şal modelleri,  kartla işlenen şal