Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma Forumundan Doğal Bakımlar-Lifting etkili yumurta Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Doğal Bakımlar-Lifting etkili yumurta

  Reklam
  Lifting etkili yumurta
  Probleminiz:
  Cildinizde hafif sarkmalar başladı. Bunun nedeni cilt yapınız olabilir. İlerleyen yaş ya da hızlı kilo alıp verme gibi sorunlar da cildin esnekleğini yitirerek sarkmasına yol açıyor. Acil olarak cildinizi sıkılaştırmazsanız sarkma artacaktır.


  Ne yapmalısınız?

  Cildinizi sıkılaştıracak malzemelerle maskeler hazırlayın. Aminoasit içerikli ve albümin içeren yumurta akı cildinize lifting etkisi yapacaktır. Özellikle yumurta akı bu konuda gerçek bir uzman.


  Size uygun maske:

  2 yumurta akını 1 çorba kaşığı tozşekerle kar halinde çırpın. Hazırladığınız bu merengi temizlenmiş cildinize pamukla masaj yaparak sürün. 15 dakika bekleyip ılık suya batırılmış pamukla temizleyin. Ilık suyla yıkayıp havlu ile tampon yaparak kurulayın.


  Yumurtanın yararları:
  Yumurtanın, ucu çatallaşmış saçlara iyi geldiğini biliyor muydunuz? Saçları adeta yeniden yapılandırıp ışıltı kazandırıyor. 1 yumurta sarısını ayrı bir yerde çırpıp 1 çorba kaşığı bebe şampuanına ilave edin. İyice karıştırın ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayıp birkaç dakika bekledikten sonra yıkayın.


  Paylaş
  Doğal Bakımlar-Lifting etkili yumurta Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  yumurtada neler varmış sağolasınız 3. 3
  zaten köftede veya kurabiye yapımındada yumurta tutucu madde olarak kullanılmıyomu Allah razı olsun