Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma Forumundan Koah Hastalığına Karbonat Çözüm Oluyor Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Koah Hastalığına Karbonat Çözüm Oluyor

  Reklam
  Özellikle sigara içen kişilerde ortaya çıkan nefes darlığı ve sürekli öksürük şeklinde kendini gösteren koah hastalığı için karbonatı kullanan ve olumlu sonuçlar alan bir okurun paylaştığı bu bilgiyi bende sizlerle paylaşmak istedim. Tıbbın bile çare bulmakta zorlandığı koah hastalığını karbonat ile iyileştiren 78 yaşındaki okurumuz bakın ne diyor.


  78 yaşındaki okur 62 sene boyunca sigara içmiş. İleri derecede Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) saptanmış. Sigarayı bırakmış ve karbonat kullanmaya başlamış. Tek yaptığı şey karbonatlı su içmek ve nebulizatörden karbonatlı su solüsyonunu akciğerlerine çekmek olmuş. (nebulizatör kesinlikle doktor kontrolünde olur)


  Bunun yanında şekeri kesmiş. Bağışıklık sistemini geliştirmek için vitamin, mineral ve enzimler almış. Sürekli zerdeçal tüketmiş. Bir yıl bile olmadan hastalık tamamen iyileşmiş. Bilgisayarlı tomografide sonuçlar tamamen temiz çıkmış. Linda Blackwood isimli kişinin verdiği bu bilgiler umarım koah hastalığı ile savaşan kişilere bir umut kapısı olur.


  Koah hastalığı çekiyor ve çareler arıyorsanız doktorunuzla işbirliği içinde karbonatı kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu bilgileri hastalık çeken kişilere umut ışığı olması dileğiyle paylaşıyorum. Umarım koah hastalarına şifa olur. Hatırlatmamız gereken bir noktada şudur ki; koah için kullanılan karbonat mutfakta kullanılan karbonat değil sodyum bi karbonat olmalıdır.  Paylaş
  Koah Hastalığına Karbonat Çözüm Oluyor Mumine Forum

karbonat nebulizatör,  nebulizator karbonat,  koah karbonat nebulizator,  koah karbonat,  koah hastalığına karbonat