Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma Forumundan Sunadumankaya Hamilelikte çatlak Oluşumunu önleme Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Sunadumankaya Hamilelikte çatlak Oluşumunu önleme

  Reklam
  Suna Dumankaya hamilelik döneminde çatlakların oluşmaması için bir kaç tane şifalı yağın adların verdi ;ve ekledi oluşan çatlakların kesinlikle tedavisi yoktur o nedenle çatlakların oluşumunu önlemek çok önemlidir.

  Hamilelikte çatlakların oluşumunu önlemek için: Badem yağı ve elma yağını eşit miktarda karıştırıp her gün hafifçe masaj yaparak karın,basen göğüs ve bacaklarınıza sürün.

  Ayrıca:Eşit miktarda badem yağı, buğday özü yağı,havuç yağı, kakao yağını karıştırıp üzerine bir limon kabuğu rendeleyin. Elde edilen karışımı vücudunuza sürün.
  sunadumankaya.com
  SUNADUMANKAYA HAMİLELİKTE ÇATLAK OLUŞUMUNU ÖNLEME  Paylaş
  Sunadumankaya Hamilelikte çatlak Oluşumunu önleme Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Hamile bayanların kilo almaları nedeni ile vücutlarında gerilme ve doğum sonrası çatlakların oluşmasına neden olmaktadır.Bunu engellemek için hamile iken önlem almak gerekir.Badem yağı hamile iken sürülmeli ve doğumdan sonra yine devam edilmelidir.suna dumankaya hamilelikte çatlak oluşumunu önleme,  hamilelikte çatlak önleyici yağlar suna dumankaya,  hamilelikte çatlak önleyici bitkisel yağlar suna dumankaya,  suna dumankaya hamilelikte çatlakları önlemek için,  sunadumankaya hamilelikte çatlak oluşumunu önleme,  suna dumankaya hamilelikte oluşacak çatlakları önlemek,  Hamilelikte catlak onlemek icin yag karisimi