Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma Forumundan ibrahim saraçoğlu soğan suyu kürü Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  ibrahim saraçoğlu soğan suyu kürü

  Reklam
  SOĞAN SUYU KÜRÜ
  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu soğan suyunun çok faydalı olduğunu ve özellikle kadınlardaki vajinal akıntılar için çok faydalı olacağını söylüyor.
  Hazırlanışı ve Uygulama:
  1 orta boy beyaz soğanı ( bu soğan bildiğimiz sarı soğan olacak kırmızı ve mor soğal olmuyor) dörde bölün, önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynatın. Daha sonra süzün ve içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp son verin.

  Soğan kürü adet döneminde uygulanabilir. Fakat, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlamaktır.

  Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.
  Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)
  Not: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.
  Bu kürü uygulamaya başladığınızda akıntılarınız çoğalacaktır. Bu sizi endişelendirmesin zira bu şekilde akıntı çoğalarak son bulacak ve iyileşme olacaktır.
  Aynı zamanda soğan suyu kürü adet düzensizliğine ve küçük miyomlara iyi gelmekte hatta yumurtalık kistini tamamen ortadan kaldırmaktadır.


  Paylaş
  ibrahim saraçoğlu soğan suyu kürü Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Kadınların problemlerine iyi gelmektedir.Özellikle akıntılara ve hamile kalamayan bayanlara tavsiye edilmektedir.Miyomlara da iyi geldiği söylenmektedir.15 gün boyunca uygulamak gerekir.