Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma Forumundan Aura (Enerji Alanı) Sistemi Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Aura (Enerji Alanı) Sistemi

  Reklam
  Yüzyıllardır gizemli olan enerji alanı (aura) konuları araştırmacıların uzun uğraşları sonucu, bilim dünyasında yerini almaya başlamıştır.
  15/06/2009 - 14:55
  Enerji alanı; canlıların etrafını saran enerji ışınları, bedenin koruyucu enerji katmanıdır. Enerji alanı vücutta enerji noktaları olan ve bu noktalarla birlikte psişik bedeni, yani fizik dışı bedeni oluşturur. Bu fizik dışı bedene “astral beden” denir. Astral beden zaman zaman fizik bedeni terk edebilir. Buna “astral seyahat” denir.

  Bilimin ilerlemesiyle birlikte sahip olunan teknolojiyle batılı araştırmacılar bu enerji alanını inceleme ve ölçme imkanı bulmuşlardır. Önceleri gizemli olan bu olay şimdi bilim dünyasında görüntülerle yerini almaya başlamıştır.

  Enerji Alanının Tespiti
  Güneşli, güzel bir günde çimenlere oturup sabit bir şekilde gökyüzüne baktığımızda gözümüzün önünde minik topların, çeşitli şekillerde parçacıkların uçuştuğunu görürüz. Bu minik canlılar genellikle balık yumurtası şeklinde, çekirdeği, plazması, zarı vb. olan enerji kürecikleridir. Güneşli günlerde, bu küçük enerji topları canlı ve parlak olurlar. Hava kapalıyken daha yavaş hareket ederler, saydamdırlar ve daha az miktardadırlar. Bu da güneş ışığının bu küreciklere enerji verdiğini ve bunlarla bağlantılı olduğunu gösterir.

  Farklı enerji boyutlu fakat bizlerce veya bazılarınca çıplak gözle görülebilen her an etrafımızda 10 milyon katrilyondan da çok ölçülebilen enerji kürecikleri

  Yine güneşli bir havada yeşil ağaçlara doğru bakarsanız, ağaçların çevresinde yeşilimsi duman gibi bir buğu görürsünüz. Mavi gökyüzünde enerji küreciklerini gördüyseniz bunların yeşil buğuda kaybolduğunu da görürsünüz. İşte ağacın enerji alanı da, biz insanlar gibi yaşamını da devam ettirmek için bu enerji küreciklerini emer. Kozmik bilim bu enerji toplarının etkilerin de laboratuar ortamında araştırmış, pek çok boyutta tespitler yapmıştır.
  Sizde enerji alanınızı görebilirsiniz!
  Bir odada bir ayna karşısında loş bir ışıkta kendi bedeninizin etrafındaki enerjileri görmeniz, enerji boyutunuzdaki saflıkla mümkündür. Bunun için bu ortamı oluşturup derin bir nefes alın. Bu şekilde zamanla enerji alanınızın boyutlarını görmeniz mümkün olacak; böylece kendinizle ilgili o anki maddi ve manevi halet-i ruhiyenizi öğrenme imkanınız oluşabilecektir. Buradaki başarınızın oranı, sistemi kabul edip istemeniz ve ısrarcı olmanızla doğru orantılıdır.

  Ahmet Maranki  Paylaş
  Aura (Enerji Alanı) Sistemi Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  İnsanların ve tüm canlıların birer enerjisi vardır.Fakat bu enerji göz ile görülmeyebilir.Fakat bazı insanlar bizlere daha yakın samimi gibi gelir.Bu onların enerjisinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.