İslami Giyim / Tesettür Kıyafetleri ve Pardesü Modelleri Forumundan Tesettür pardesü modelleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Tesettür pardesü modelleri

  Reklam
  Tesettür Pardesü Modelleri


  Hepside çok güzeller ben hangisini beğeneceğimi şaştım kaldım ...

  tesettur-pardesu-modelleri-3.jpgTesettur pardesu modelleri 4.jpgtesettur-pardesu-modelleri-1.jpgtesettur-pardesu-modelleri.jpgTesettur pardesu modelleri 2.jpg


  Paylaş
  Tesettür pardesü modelleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Sevgili Mümine kardeşlerim;

  Biliyorsunuz yaz aylarına girdik RABBİMİN izniyle...Yaz sıcaklarında tesettür giyimde uzun bir pardesümü tercih ediyorsunuz yoksa uzun (iç göstermeyecek tarzda tabiki) tüniklermİ? bende önceki mesajlarımdada belirttiğim gibi inşallah yakında kapanacak bir bayanım..ve bu konuda da paylaşımlarınıza ihtiyacım var
  pardesü olursa ince (yaz için uygun pardesüler varmı?

  Allah razı olsun.. 3. 3
  kış için güzel modeller. 4. 4
  Kardeşler bunlar bence tesettüre uygun değil çünkü 1-) bazı fotoğraflarda vücut hatları belli oluyor. 2-) vücut hatları belli olmasa bile dikkat çekici ve sade değil.

  Ve en önemlisi müslüman kardeşlerimin modadan öncelikli dünya kadar uhrevi ve dünyevi işleri var.

  Müslümanları modayla da oyalayabilirler. 5. 5
  kardeşim bunları model olarak buraya koyuyoruz,siz beğenip modeli tesettüre uygun şekilde diktirebilirsiniz.paylaşim için teşekküler.. 6. 6
  Alıntı zuhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  kardeşim bunları model olarak buraya koyuyoruz,siz beğenip modeli tesettüre uygun şekilde diktirebilirsiniz.paylaşim için teşekküler..
  Kardeşim buraya tesettüre uygun, iyi modeller koyun ki tesettüre uygun şekle getirmeye gerek kalmasın. Çünkü burası mümine hanımların sitesi değil mi? 7. 7
  Kardeşim buraya tesettüre uygun, iyi modeller koyun ki tesettüre uygun şekle getirmeye gerek kalmasın. Çünkü burası mümine hanımların sitesi değil mi?
  Paylaşan kardeşimiz görmüş, bizlere göstermek istemiş...
  Emeğe saygı duyalım..
 8. 8
  Alıntı sagocu_kız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


  Paylaşan kardeşimiz görmüş, bizlere göstermek istemiş...
  Emeğe saygı duyalım..
  Paylaşan kardeşimiz görmüş olabilir ama bu sitenin adına uygun olmayanları da göstermemesi gerekliydi. Emeğe saygı duyacağız diye bu siteye uygun olmayan şeylerin yayınlanmasını hoş mu göreceğiz?

  Çünkü bilmeyen insanlar bu siteyi ziyaretleri sırasında "hımm demek ki islami tesettür böyleymiş" diye düşünerek yanlış yola yönelebilir.

  Çünkü özellikle 28 şubat sonrası bacılar tesettür uyguladığını sanıyorlar ama yarım yamalak tesettür daha çok tahrik edici oluyor daha çok göz zinasına neden oluyor. 9. 9
  kardeşim tatsızlık yaratmaya gerek yok.biz siteye uygunsuz şeyler koymuyoruz,sadece model olarak koyuyoruz,tekrar söylüyorum bunlar modeller,beğendiyseniz buyrun geniş tesettüre uygun diktirin. 10. 10
  Bu sitede hangi resimler konulursa konulsun günlük konu ve mesajlar adminlerimiz tarafından onaylanmadık sürece yayınlanmaz.

  Sadece saygı duyalım

  Selam ve dua ile.
 11. 11
  Alıntı zuhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  kardeşim tatsızlık yaratmaya gerek yok.biz siteye uygunsuz şeyler koymuyoruz,sadece model olarak koyuyoruz,tekrar söylüyorum bunlar modeller,beğendiyseniz buyrun geniş tesettüre uygun diktirin.
  Maksadım "tatsızlık yaratmak" değildir. Maksadım Allah rızası için hassasiyettir.

  Adı "Mümine Hanımlar" olan sitede gayr-î tesettür kıyafetlerin "tesettür pardesü modelleri" altında sunulmasına itiraz ederek hassas ruhları uyanışa getirmek maksadımdır.

  Alıntı Tüvana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bu sitede hangi resimler konulursa konulsun günlük konu ve mesajlar adminlerimiz tarafından onaylanmadık sürece yayınlanmaz.

  Sadece saygı duyalım

  Selam ve dua ile.
  O halde adminleriniz biraz daha hassas davranması gerekli.

  Çünkü bu site rastgele bir site değil.


  Muminem

 12. 12
  herkes fikrini söyleyebilir ama hattini aşmayalak neresi uygun değil açık bişemi varda konuyu uzatıyorsunuz sizin düşündünüz kadar bizde düşünüyoruz.
  bunlar sadece model beğendiyseniz dar olabilir kendine uygun diktilebilirsiniz her insan aynı vücütta değildir.

  konuyu uzatmayın hayırlı forumlar
 13. 13
  Paylaşım için ALLAH razı olsun ..
  bence gayet güzel pardesüler tesettürede uygun olmadığını düşünmüyorum ..
  bende dikkat çekicek şekilde tesettüre bürünenlere çok karşıyım fakat bunlar genç müslüman bir bayanın giyebileceği renkte ve modeldeler
  bağışlayın düşüncemi
  ALLAHA emanet olun.. 14. 14
  Seda kardeşim şöyle yazmış:" bence gayet güzel pardesüler tesettürede uygun olmadığını düşünmüyorum .. bende dikkat çekicek şekilde tesettüre bürünenlere çok karşıyım fakat bunlar genç müslüman bir bayanın giyebileceği renkte ve modeldeler bağışlayın düşüncemi"

  Seda kardeşim, ne yazık ki siz de memleketimdeki insanların düştüğü hataya düşmüşsünüz yani motor konusunu sorsak uzmanı değiliz cevabı alırız, matematik konusunu sorsak yine uzmanı değiliz diye cevaplar alırız ama nedense insanlar uzmanı olmadığı din, ilahiyat konularında düşüncelerini açıklarlar.

  Tesettüre uygun olup olmadığına sizin yüksek fikirlerinize göre karar verilmez. Karar ancak Allah rızası için hassas davranan alimlerin ortak kararına göre verilir.kardeşler pardesü modelleri,  pardesü dünyası,  kardeşler pardesü ,  tesettürlü avatarlar,  pardesu cesitleri,  pardesü dünyası pardesü FİYATLARI,  20 13 mevsimlik partusu