Müslüman Hanımlar ve Örnek Müslüman Kadınlar Forumundan bir hanım istişhadiyye..şehide Hanadi Teysir CERADAT Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  bir hanım istişhadiyye..şehide Hanadi Teysir CERADAT

  Reklam
  Bir İstişhadiyye: Hanadi Teysir CERADAT

  21 Aralık 2005 - 23:00:00

  4 Ekim sabahı Filistinli 28 yaşındaki bayan avukat Hanadi Teysır Ceradat işine gitmek için her zaman olduğu gibi evinden dışarı çıktı. Bir gün önce geceleyin Kur’anı Kerim okuduktan ve namaz kıldıktan sonra Allah Teala’dan kendisine şehadet nasip etmesini talep etmişti. Aynı günün öğle vakti Filistin’in batısında yer alan Hayfa şehrinde çok büyük ani bir patlama vuku buldu ve bu patlama işgalci Siyonist güçlerin dehşete kapılmalarına sebep oldu. Henadi bu şehadet operasyonunu gerçekleştirerek kendi arzusu olan şehadete ulaşmıştı. Bu şehadet operasyonu karşısında dehşete kapılan Siyonistler panik içinde alel acele bu Filistinli mücahide hanımın ailesinin evini yerle bir ettiler ve devamında her zaman olduğu gibi tekrar savunmasız Filistin halkının kadın çocuk demeksizin katliamını sürdürdü.

  Henadi Ceradat ilk Filistinli kadın şehadet eylemcisi olmadığı gibi kuşkusuz Siyonistlerin bu insanlık dışı tavırları devam ettiği sürece sonuncusu da olmayacaktır. O da öteki Filistinli kadın ve erkek şehadet eylemcileri gibi kendi İslami vatanlarının Siyonistler tarafından işgal edilmesinden ve her geçen gün çok sayıda savunmasız Filistinlinin Siyonistlerin cinnetvari girişimleri ve cinayetleri sonucu şehit edilmelerinden bıkmış ve tek mücadele yolunu kendini feda ederek Siyonistlere bir ders vermek olduğunu düşünmüştü.

  Gerçi daha önce de kahraman Filistinli kadınlar kendi İslami vatanlarını işgalden kurtarmak amacıyla büyük fedakarlıklarda bulunmuş ve onların bir çoğu şehit düşmüştü ama Filistin intifadasının kahraman hanımlarının böyle şehadet talep fedakarlıkları düşmanın üzerinde beklenmedik çok ağır bir darbe indirmiş ve beklenmedik olmuştu.

  alıntı  Paylaş
  bir hanım istişhadiyye..şehide Hanadi Teysir CERADAT Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Filistinli Müslüman olan ceradat, Allahu tealaya dua ederek şehitlik ister. Ertesi gün bu duası kabul olur ve bu olaydan sonra siyonistler yine Filistin halkına zulmetmeye devam etmişlerdir.