Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Kutlu Doğum ile ilgili Kompozisyon Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Kutlu Doğum ile ilgili Kompozisyon

  Reklam
  Kutlu doğum ile ilgili kompozisyon lütfen yardım eder misiniz?


  Paylaş
  Kutlu Doğum ile ilgili Kompozisyon Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Kutlu doğum haftası ile ilgili kompozisyon

  Peygamber efendimiz Hz. Muhammed'in doğumu münasebetiyle her yıl bir hafta boyunca müslümanlar tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanır. Bu etkinlikler kuran-ı kerim okuma yarışmaları, siyer kitap okuma yarışmaları, dini sohbetler ve şiir dinletileri ile kutlanır. Müslümanların Bu kutlamaları peygamber efendimize olan sevgilerinden ötürü oluşur.


  Peygamber efendimizin yürüdüğü yolu onu yaşantısını örnek almalıyız. Peygamberimizin yasakladığı davranışlardan bizler müslümanlar olarak olarak uzak kalmalıyız. Peygamber efendimiz iyi bir rehber olarak bizlere yol göstericisi olmuştur. Onun davranışları bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Peygamber efendimiz sadece biz müslümabnlara değil bütün dünya insanlarına örnek olmuştur.

  Peygamberimizi ve Allah'ı sevindirecek olan, onun doğumunu kutlu doğum haftası münasebetiyle kutlamak değildir. Kuran'ın, yani Allah'ın emir ve yasaklarına uyduğumuz, Hz. Muhammed'i kendimize örnek aldığımız sürece onları mutlu edebilir ve sevgilerini kazanmış olabiliriz.
kutlu doğum ile ilgili kompozisyon,  kutlu doğum haftası ile ilgili kompozisyon,  kutlu doğum ile ilgili komposizyon,  kutlu dogumla ilgili kompo,  kutlu dogum komposizyon,  kutlu doğum haftası ile ilgili kompozisyonlar,  kutlu dogum haftası ile ilgili kompozisyonlar