Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Yerleşme Kanaması ilişkiden Kaç Gün Sonra Olur Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Yerleşme Kanaması ilişkiden Kaç Gün Sonra Olur

  Reklam
  yerleşme kanaması ilişkiden kaç gün sonra olur


  Paylaş
  Yerleşme Kanaması ilişkiden Kaç Gün Sonra Olur Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yerleşme Kanaması ilişkiden Kaç Gün Sonra Olur

  İmplantasyon kanamaları beklenen adet tarihi ile hemen hemen aynı günlerde gerçekleştiğinden adet görmeyle karıştırılabilmektedir. Fallop tüpü içerisinde karşılan sperm ve yumurta birleşerek çoğalmaya ve endometrium (rahim iç tabakası) içine doğru hızla ilerlemeye başlar. Çeşitli aşamalardan geçerek blastosist aşamasına gelen bebek rahim duvarı içerisinde en uygun gördüğü yere yerleşir ve çoğalmaya devam eder. Blastosistin rahim duvarına yerleşirken kılcal damarlara denk gelmesi implantasyon kanamasına neden olur. Genellikle açık pembe veya kahverengi olur ve ne kadar devam edeceği kadından kadına farklılık gösterir.

  Bazı kadınlar implantasyon kanamasını hamilelik lekelenmesi olarak adlandırsalar da bu ikisi aynı şey değildir. Hamileliğin başlarında lekelenmeler çeşitli nedenlerden dolayı olabilir ve her kanama mutlaka implantasyon kanaması değildir.
 3. 3
  Kayıtsız Üye
  arkadaslar adetımden hemen sonra ilişkiye girdım 1-2 gun sonra kahverengi kana yakın akıntım oldu. hamile olabilir mıyım. ayrıca ikimizde korunmuyoruz.. 4. 4
  Kayıtsız Üye
  kizlar bende imalatasondan 10 gun gecmisti kahverengi oldum ama sadece iki gun oldu acaba amilemiyi degilmiyim 5. 5
  kizlar bende imalatasondan 1

  Gebelik şüpheniz var ise kanda beta hcg yani kanda gebelik testi yaptırın inşallah hayırlı sonuç alırsınız...
  arkadaslar adetımden

  Adetten hemen sonra derken yumurta çatlama dönemine denk geldi ise gebe olabilme ihtimaliniz var sizde kanda gebelik baktırınız.

yerleşme kanaması ilişkiden kaç gün sonra olur,  ilişkiden kaç gün sonra yerleşme kanaması olur,  yerlesme kanamasi iliskiden kac gun sonra olur,  implantasyon kanaması ilişkiden kaç gün sonra olur ,  yerleşme kanaması ilişkiden ne kadar sonra olur,  ilişkiden kaç gün sonra implantasyon kanaması olur,  ilişkiden sonra yerleşme kanaması olur mu