Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtulunur? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtulunur?

  Reklam
  Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtulunur?


  Paylaş
  Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtulunur? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Göz Altı Morluklarını oluşturan yaşlılık, genetik, dengesiz beslenme ve cilt problemleri gibi birçok sebep vardır. Fakat sebep ne olursa olsun oluşan göz altı morluğunun kendi kendine iyileşmesi söz konusu değildir. Bu tür durumlar için uzman dermatologların ortak görüşü, sağlığa zararı olmayan ve göz çevresine özel olarak üretilmiş kozmetik ürünler kullanılmasının faydalı olacağıdır.

  Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi’nin PH değeri göz çevresine özel olarak ayarlanmış olup sadece göz çevresi bakımı için üretilmiştir. Oluşmuş göz altı morluğunu gidermeye ve yeni oluşumları engellemeye yardımcıdır. Göz altı çevresindeki incelen deriyi besleyerek eski sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olup yaşlılık nedeniyle sarkan deriyi toparlar. Ayrıca göz çevresinin beslenmesi için en büyük ihtiyacı olan Vitaminleri en ideal oranlarla göz altına sağlar. Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi, vitaminlerle beslediği göz çevresi derisinde kolajen yapımını arttırır. Kolajen sağlıklı bir cildin en temel maddesidir. Kolajen azaldıkça cilt yıpranır, incelir ve kılcal damarlar belirginleşerek göz altı morluklarını oluşturur.

  Yüzümüzün en hassas bölgesi olan göz çevresinde oluşan morarmalardan ziyade, göz altı kırışıklığı ve göz altı torbalanmaları probleminde içeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi’ni tercih edebilirsiniz. Sinoz size yan etki riski olmadan sağlıklı bir göz çevresi bakımı sunar.

  GÖZ ALTI MORLUKLARINI AZALTAN UYGULAMALAR

  Sinoz Krem’in yanısıra göz altı morluklarını azaltmak için evinizde uygulayabileceğiniz bazı püf noktalar vardır.


  -Alkolden uzak durup, uzun süre uykusuz kalmamak ve hayatınıza uyku düzeni getirmek


  -Tuzlu ve hazır yiyeceklerden uzak durup dengeli ve sebze meyve ağırlıklı beslenmek


  -Göz çevrenizdeki ölü tabakayı, cildi tarhiş etmeden ipek kese ile peeling yaparak yenilenmesine yardımcı olmak


  -Göz çevresine haftada 1 kez 10-15 dakika boyunca buz torbası uygulayarak derinin sıkılaşmasını sağlamak

  alıntı