Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Yüzdeki küçük yağ bezeleri nasıl geçer Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Yüzdeki küçük yağ bezeleri nasıl geçer

  Reklam
  yüzdeki küçük yağ bezeleri nasıl geçer


  Paylaş
  Yüzdeki küçük yağ bezeleri nasıl geçer Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yüzümüz türlü sorunlar yaşadığımız bir bölge. Cildin gerek güneş ışınlarından gerekse kullanılan makyaj malzemelerinden etkilenmesiyle birlikte meydana gelen istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor.
  Yüzdeli beyaz yağ bezeleri de bunlardan biridir. Kimi insanın bünyesi bu yağ bezelerinin oluşumunu tetiklerken, kimi insanın da kullandığı yüz kremi veya makjay malzemeleri; fondoten, pata krem, allık gibi ürünler buna neden olabilmektedir.


  Bu yağ bezelerinden lazer yardımıyla kurtulmak mümkündür. Yağ bezeleri asla sıkılmamalıdır. Sivilcelerden daha tehlikeli olan yağ bezeleri, göz altında yani göz çevresinde meydana gelmişse, asla ve asla ellenmemeli mutlaka cildiye doktoruna gösterilmelidir. Bu bezelerin oluşumunun nedenleri araştırılmalı, tekrar oluşmaları engellenmelidir.


  Akis takdirde, bu bezeler alındığında tekrar çıkabilir. Çoğu zaman bu yağ bezelerinin meydana gelme nedenleri, cildin aşırı terlemesi de olabilir.


  Bu bezelerin oluşumunu engellemek için alabileceğiniz bazı önlemler şu şekildedir;


  Cildin her zaman kuru ve temiz tutulması gerekir.


  Kullanılan makyaj malzemelerinin ucuz, kalitesiz ürünlerden oluşmaması gerekir.


  Makyaj malzemelerini kullanırken, fırçalar ve yardımcı yan ürünlerin hijyenine önem verilmelidir.yüzdeki yağ bezeleri,  yüzdeki yağ bezeleri nasıl geçer,  yüzdeki küçük yağ bezeleri,  ciltteki yağ bezeleri nasıl geçer,  yüzdeki yağ bezeleri şekillerini göster,  yag bezeleri nasil geçer,  yüzdeki beyaz yağ bezeleri nasıl geçer