Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Namazdan sonra okunan türkçe dua Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Namazdan sonra okunan türkçe dua

  Reklam
  namazdan sonra okunan türkçe dua nedir


  Paylaş
  Namazdan sonra okunan türkçe dua Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Ya rabbi sana hamdolsun.Resüülüne salatü selam olsun.Ya rabbi kusurlarımı affet.İbadetlerimi sevdiklerinin hakkı için kabul buyur.Annemi babamı beni ve bütün müminleri bağışla.

  Ya rabbi bana benim istediklerimi değil benim içinhayırlı ne ise onu ver.Sen her şeyi en iyi bilensin Allahım.Ya rabbi Ümmeti Muhammedin hidayetini artır.Cümle ümmeti Muhammede ve bana imanın hakikatini ver.Bu alemden hakkı iman üzere ayırlmamızı nasib et.Ya rabbi ben kulum Sen ise beni yaratnsın.Beni imtihana tabi tutma.Hak ve hakikatten ayırma.Batıla yaklaştırma.

  Sevdiklerinle beraebr bulundur.Sevmediklerinden uzaklaştır.Sen her şeye Kaadirsin Allahım.Beni ve yakınlarımı akrabalarımı her türlü fenalıklardan muhafaza eyle.Sana kulluk görevimi yapabilmem için beni nefsimin şerrinden koru.Nefsimin eline beni göz açıp kapayıncaya kadar dahi bırakma.Ya rabbi seni ve senin sevdiklerini sevmemi nasip et.Beni sevdiklerinle beraber eyle.

  Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yesifüün ve selamün alel mürseliyn.Velhamdü lillahi rabbil aalemiyn.Lillahi teaalel Fatiha.namazdan sonra okunan türkçe dua,  namazdan sonra okunacak türkçe dualar