Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Adetliyken denize girmek Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Adetliyken denize girmek

  Reklam
  Adetliyken denize girilir mi?


  Paylaş
  Adetliyken denize girmek Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Gelen yaz aylarında deniz, kum, güneş üçlüsünü bol bol ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretler sırasında kadınların aklındaki en önemli sorular "Adetliyken denize girmek sorun olur mu?" ,"adetliyken havuza girebilir miyim?", "Acaba mikrop kapar mıyım?" şeklindedir. adetliyken denize girmek gibi aklımızdaki soruları, biz sormadan yanıtlamış.

  Adetli iken havuza girmek mecburiyetiniz yoksa, girmeyin. Temiz bir denizi tercih ederseniz herkes için daha iyidir. "Ben bencil, sorumsuz ve diğer insanların hayatlarını umursamayan birisiyim." diyorsanız, o zaman lütfen havuza en azından tamponunuzla girin, ve iyice derine itin ki, su vajinanızın içine girmesin, (ipi fitil görevi yapacaktır, onu da itin içeriye lütfen)


  Denizden mikrop kapma ihtimaliniz, kanalizasyon çıkışlarında denize girmiyorsanız, oldukça düşüktür. Zira deniz, insan mikropları için toksik-öldürücü etki yapar.

  Havuzlardaki insanların pis sonuçlar doğuran hareketlerini bastırmak için basılan klor ve antimikrobial maddeler, vücudun doğal koruyucu mikroplarını da aynı acımasızlıkla kırar geçirir, ve vücudun savunmasını bozar.

  Islak mayo ya da bikini ile oturmayın.

  Güneşten koruyucu, yüksek faktörlü ürünleri mutlaka kullanın. Çıplak güneşlenme tercihleri için meme
  ve genital bölgeleri mümkün olan en üst faktörlerle koruyun, ızdırabınız çok fazla olabilir...
  alıntı.

adetliyken denize girmek günahmı,  adetli denize girmek günahmı,  adetliyken denize girmek günah mı,  adetliyken denize girmek caiz mi,  adet iken denize girmek günahmı,  adetliyken denize girmek günahmıdır,  adetliyken denize girilir mi