Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Kocasından dayak yiyen kadın ne yapmalı? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Kocasından dayak yiyen kadın ne yapmalı?

  Reklam
  Kocasından dayak yiyen kadın ne yapmalı?


  Paylaş
  Kocasından dayak yiyen kadın ne yapmalı? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Kocası tarafından dövülen kadın dayak anında ve dayaktan sonra ne yapmalı ? Çok incitici. Söylemek bile zor ama malesef bu hayatımızın bir gerçeği. Kadınlar eşlerinden şiddet görüyor. Eğer kaçamıyorsak bari önerilerde bulunalım, ne yapmamız gerektiğini öğrenelim ve ona göre davranalım.

  Eşiniz sizi dövdüğünde ne yapmalısınız, ne yaparsanız hayatınız kurutlur ve eşiniz sizi dövmekten vazgeçer ? Dayakçı kocadan kurtulma rehberi de diyebiliriz buna..

  Fiziksel şiddet yaşanırken ne yapmalısınız ?

  Şiddet uygulanan mekanı hızlıca terketmeye çalışın,

  Hayatınızı, can güvenliğinizi koruyun ve eşinizi daha fazla tahrik etmemek için susmayı seçin,
  Kesinlikle ölümcül darbe ve şiddetten hızlıca kaçın,

  Şiddet anı ve sonrasında sakın eşnizle kavga etmeyi sürdürmeyin. sakın hesap sormayın çünkü daha sakinleşmediği için şiddeti sürdürebilir şiddetin seviyesi de artabilir,

  Şiddet sonrası cinsel ilişki isteyen kocalar olabilir. Bu o kocanın psikolojik sorunları olduğunun bir kanıtıdır. Her şeyi yok saymaya çalışır. O an elinizden ne gelir , tabi ki malesef aşağılanma sürer ve hiç istemediğiniz bir ilişki yaşarsınız.
  alıntı...dayak yiyen kadın ne yapmalı,  dayak yiyen kadınlar ne yapmalı,  kocasından dayak yiyen kadın ne yapmalı,  mümine kadın dayak,  dayak yiyen kadin dinen ne yapmali,  dinimizde dayak yiyen kadının,  dinimizde dayak yiyen kadin