Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Morpa kampüs deneme üyeliği şifresi nasıl oluyor Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Morpa kampüs deneme üyeliği şifresi nasıl oluyor

  Reklam
  morpa kampüs deneme üyeliği şifresi nasıl oluyor


  Paylaş
  Morpa kampüs deneme üyeliği şifresi nasıl oluyor Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  • Morpa Kampüs; ilköğretim öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, yeni öğretim müfredatına uygun, internet üzerinden kullanılan bilgisayar destekli bir eğitim yazılımıdır.Oynayarak Öğretmeye amaçlı güzel bir site ilköğretim 1. sınıfdan 8. sınıfa kadar her öğrencinin kullanabileceği güzel ortam .

   ilköğretim bir, iki ve üçüncü sınıflar için Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi dersleri, dört, beş, altı, yedi ve sekizinci sınıflar için Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerini kapsar.

   Morpa Kampüs Nasıl Kullanılır?
   İnternet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifresi girilerek kullanılır. Morpa Kampüs’ten yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Morpa Kampüs herhangi bir bilgisayar kurulumu veya Cd gerektirmez. Yapılması gereken tek şey, www.morpakampus.com.tr adresine girerek üye olmaktır.


   Deneme üyeliği hakkı:
   Morpa Kültür yayınlarının 1., 2., 3., 4. ve 5. Sınıf 1200 – 1800 Soruda Temel Dersler, Yaprak Test, Matematik Sihirbazı ve Pratik Dil Bilgisi kitaplarından bir tanesini satın alan okurlar için geçerlidir.

   Deneme üyeliğinden her okur sadece 1 kez yararlanabilir.

   Deneme üyeliği ücretsiz olup kayıt olunan tarihten itibaren belirtilen günler arasında geçerlidir.

   Öğretmenler için deneme üyeliği yoktur. Öğretmenlerimiz, istenilen bilgi ve belgeleri bize ulaştırdığı taktirde ücretsiz olarak Morpa Kampüs üyeliğine sahip olabileceklerdir. 3. 3
  BEN meb ÖĞRETMENİM. mEBBİS den memur şifremden giriyorum. Diğerleri hocamın anlattığı gibi giriyorlar 4. 4
  Kayıtsız Üye
  Morpa Kampüs’e Nasıl Üye Olunur?


  Öğrenciler Nasıl Üye Olabilir?Öğrenci iseniz Morpa Kampüs’e aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak üye olabilirsiniz.

  Kredi Kartı
  Morpa Kampüs’e internet üzerinden kredi kartıyla en uygun fiyata ve hemen üye olabilirsiniz.
  Kredi Kartıyla Üye Ol

  Kapıda Ödeme
  Kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle “Öğrenci Üyelik Kartı”na sahip olabilirsiniz. Öğrenci üyelik kartınız kapınıza kadar getirilir ve ödemenizi nakit olarak ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz.
  Sipariş Ver

  Havale
  Banka veya posta çeki havalesi yaparak “Üyelik Kartı” satın alabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra cep telefonunuza “Aktivasyon Kodu” gönderilir. Bu kodu girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
  Hesap Numaraları

  Üyelik Kartı
  “Morpa Kampüs Üyelik Kartı’nız varsa üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.
  Üyelik kartınız yoksa yandaki üyelik yöntemlerinden birini tercih ederek üyelik kartı satın alabilirsiniz. 5. 5
  Kayıtsız Üye
  morpa kampüse girmeyi cok ıstıyoruz öğretmenden ogretmen sıfre ve kullanıcı adını vermiyor kargoyla sifre istiyoruz gelmiyor kargo neyapabiliriz 6. 6
  Kayıtsız Üye
  morpa kampüs deneme üyeliği şifresi 7. 7
  Biz site olarak morpa kampüs deneme üyeliği şifresi vermiyoruz burada sadece bilgi paylaşımı yapıyoruz Yukarıda arkadaşların verdiği adrese bakabilirsiniz.morpa kampüs deneme üyeliği ,  morpa kampüsün şifresini öğren ,  morpa kampüs şifresini öğren,  morpa kampüs misafir girişi,  www.morpakampÜSTESTLERİ,  mebbis morpa,  morpa kampüs 3 günlük deneme