Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Papatya çayı ile saç rengini açma Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Papatya çayı ile saç rengini açma

  Reklam
  Papatya çayı ile saç rengini açma


  Paylaş
  Papatya çayı ile saç rengini açma Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Papatya suyuyla saç rengi nasıl açılır? Saç rengini açmak için papatya suyu yöntemi. Saç rengini açmak için papatya kullanabilirsiniz. Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son derece doğal bir görüntü verir hem de aynı işlevi gören diğer kozmetik ürünlere nazaran çok ekonomik. Saçlarınız için gerekli olan papatyaları ise eczane ya da kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz gibi aktarlarda da bulabilirsiniz. Bu doğal yöntemi ise saç renkleri koyu sarı ile orta kumral arasında olan kadınlar tercih etmekte ve güneşin etkisiyle birlikte saçlarını sarartmaktadırlar.


  Kurutulmuş olarak paket halinde satılan papatyaların suyunu hazırlamak oldukça kolay ve paketin üzerinde yazılı halde bulunmaktadır. Papatyalar daha çok 1 litrelik suyla karıştırılarak hazır hale getirilmektedirler.
  Papatya suyu nasıl hazırlanır?
  1 litrelik suyun içine papatyaları koyup iyce kaynattıktan sonra soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra karışımı bir süzgeçten geçirin ve suyu bir şişede muhafaza edin. Saçlarınıza her gün ya da 2- 3 günde bir bu suyu uygulayın ve saçlarınızı tarayın. Sonra güneşte durup güneşin saçlarınıza iyice işlemesini sağlayın ama cildinize güneşin zararlı ışıklarından korunmak için de güneş kremi sürmeyi unutmayın. Bu uygulamayı yaptıktan birkaç sefer sonra saçınızda değişme olduğunun farkına varacaksınız.
  Ama şu dip notu da yazmakta fayda görüyoruz ki, o da saçlarınız çok koyu renkliyse ve saçlarınızın sapsarı olmasını diliyorsanız bilin ki papatya suyu bir saç açıcı kadar etkili değildir ve çok koyu renkteki saçların sapsarı olmasını sağlayamaz; ama saçınızın sahip olduğu tondan 2- 3 ton daha açılmasını sağlar ve saçlarınıza bir parlaklık kazandırır.
  BURCA GÖRE SAÇ RENGİ SEÇİMİ
  Bu içerik papatya suyu ile saç açma, papatya suyu nasıl yapılır, papatya suyu ile saç rengi açma, papatya suyu saça nasıl uygulanır, papatya suyuyla saç açma, papatya suyu, papatya ile saç rengi açma, papatya ile saç açma, papatya suyunun saça faydaları, papatya suyu nasıl hazırlanır, papatya suyu ile saç açma nasıl yapılır, papatya saç açma, saç rengini açmak için papatya, papatya suyu ile saç rengi nasıl açılır, papatya suyu saç açma, papatya suyuyla saç rengi açma, papatya suyuyla saç rengi nasıl açılır, papatya suyu nasıl kullanılır, papatya suyu nasıl uygulanır, papatya saç rengini açma konularını barındırır. 3. 3
  Abo bunu ilk defa duyuyorum Allah razi olsun zuhal bacim.