Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan badem yağı nasıl kullanılmalı Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  badem yağı nasıl kullanılmalı

  Reklam
  badem yağı nasıl kullanılmalı


  Paylaş
  badem yağı nasıl kullanılmalı Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Badem Yağı Nasıl Kullanılır? Saçlar için susam, fındık, ceviz ve çam terebentin yağıyla birlikte saça friksiyon yapılarak kullanılır. Kabızlık için doktor kontrolünde günde 1 çay kaşığı içilir.

  Yapacağınız banyo sonrasında elinize biraz sürüp nemli saç uçlarınıza yaymanız, birçok saç kreminden ve jöleden daha etkili bir sonuç verecektir. Ve kurumuş saç uçlarınız oldukça canlı görünecektir.

  Ayrıca, eve geldiğiniz bir akşam badem yağını tek başına saç diplerinize sürebilir, bir-iki saat beklettikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz.
  Uyarı: Dahili olarak 10 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Badem yağı sürülmüş saç ile hemen duşa girilmemelidir. Çünkü yukarıdan aşağıya doğru akan suyun saçta bulunan badem yağını vücuda yayacağı ve badem yağını vücuttan çıkarması zorlaşacaktır.turkeyarena.net Bu yüzden önce saçınızı yıkamanız tavsiye edilir. Ayrıca badem yağının sivilce çıkardığı için yüz kısmına sürülmemesi önerilir. (alıntı)badem yağı ne sıklıkla kullanılmalı,  badem yağı ne sıklıkla kullanılır,  badem yağı kabızlıkta nasıl kullanılır