Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Eşini Aldatmış Bir Kadının Nikahı Düşer Mi-Bozulur Mu ? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Eşini Aldatmış Bir Kadının Nikahı Düşer Mi-Bozulur Mu ?

  Reklam
  Eşini Aldatmış Bir Kadının Nikahı Düşer Mi-Bozulur Mu ?


  Paylaş
  Eşini Aldatmış Bir Kadının Nikahı Düşer Mi-Bozulur Mu ? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  SORU:Hocam ben evli bi bayanım ve evliyken bi başka erkekle kocamı aldatmışsam bunun günahı nedir nikahım bozulurmu ve eşimin onu aldattığımdan haberi yoksa ve ben vicdan azabı çekiyorsam bu vicdan azabından nasıl kurtulurumCEVAP:Selamünaleyküm.
  Eşinizden önce Allah’ı düşünün. Eşinizin ne cehennemi var ne de cenneti! Allah’ı düşünün. Mahşeri düşünün. Kabir âlemini düşünün.
  Ve hemen Allah’a dönün. Dağlar gibi bir tevbe edin. Göz yaşı akıtın. Yüreğinizi dağlayın.Evet nikâhınız düşmedi ama siz kendinizi düşürün eşinizden. Gömebiliyorsanız bu suçu gömün. Gömemeyecekseniz, bir yolla eşinizi aldatmaktan vaz geçip ayrılın, yeni bir hayat kurun.
  Tevbeniz ise sürsün.(fetva meclisi)kadın zina yaparsa nikahı bozulur mu,  evli kadın zina yaparsa nikahı bozulur mu,  evli kadın zina yaparsa nikahı düşermi,  kadın zina yaparsa nikahı düşermi,  evli bir kadın zina yaparsa nikahı düşermi,  evli kadın zina yaparsa nikah düşer mi,  evli kadın zina yaparsa