Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Nogass Gaz Giderici Krem kullanan varmı Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Nogass Gaz Giderici Krem kullanan varmı

  Reklam
  Nogass Gaz Giderici Krem kulanan lardan bilgi alabilirmiyim


  Paylaş
  Nogass Gaz Giderici Krem kullanan varmı Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Doğumdan sonra genellikle 20. gün itibariyle başlayan ve sadece bebekleri değil, ebeveynleri de çok sıkıntıya sokan 4-5 ay süren gazlı dönem için bebeklerde gaz sancısına kesin çözüm
  Nogass Gaz Giderici Krem ile bebekler de, aileler de rahat nefes alıyorlar.

  Bebeklerde gaz sancısı:

  Vücudunun tüm organları gibi, bebeğin sindirim sistemini ve bağırsakları da çok hassastır. Ağızdan aldığı besin, bağırsaklarında parçalanarak emilirken, bir miktar gaz oluşur. Bu gazın bir kısmı bebeğin bağırsakları içinde kaldığında bebekte sancı kaynaklı huzursuzluk ve ağlama nöbetleri baş gösterir. Gaz sancısı, bebeğe zarar vermeyen ve belirli bir süre ile sınırlı olan fizyolojik bir durumdur ancak, bebekte gaz sancısına bağlı bacaklarını toplama, yüz bölgesinde kızarma ve hatta morarma, saatlerce süren ağlama ve şiddetli huzursuzluk vardır. Gaz sancısı olan bebek gün içinde 3 saatten fazla ağlar. Aynı şekilde haftada 3 günden fazla aynı olur.

  Bebeklerde gaz sancısı nasıl giderilir?

  Çözüm: Nogass Gaz Giderici Krem,

  - Bebeklerdeki gazı ve gazdan kaynaklanan sancıyı, midede oluşan kasılma ve krampları giderir.

  - Sindirimi kolaylaştırarak kabızlığı önler.

  Nogass Gaz Giderici Krem İçeriği:  - Defne Yaprağı: Defneyaprağı yağının masaj ile göbek çevresine ve ayak tabanına sürülerek uygulanması, ağrı ve gazın giderilmesini sağlar. Nogass Gaz Giderici Kremiçerisinde yer alan defneyaprağı ayrıca derideki gözenekleri açarak, diğer aktif maddelerin deriye nüfuz etmesine destek olur.

  - Adaçayı Yaprağı: Sindirimi ve bağırsakları rahatlatarak gaz giderici etkiye sahiptir. Aynı zamanda midede oluşan krampında giderilmesini sağlar.

  - Elma yağı: Gaz giderici ve sindirimi rahatlatıcı etkisi vardır.

  - Rezene Yağı: Sindirim sisteminde gaz söktürücü ve mide rahatsızlıklarında, kolik adını verdiğimiz karın ağrılarında, kabızlıkta, hıçkırıkta ve bulantıların giderilmesinde yararlıdır.

  Nogass Gaz Giderici Krem Kullanım Şekli:  Bebeğin göbeğinin etrafına ve ayak tabanına nohut büyüklüğünde Nogass Gaz Giderici Krem 30 saniye masajla yedirilerek sürülür.  Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, % 100 bitkisel bir üründür.nogass gaz giderici krem kullananlar,  no gass kullananlar,  no gass kremi kullananlar,  nogass gaz giderici krem,  bebekler için gaz giderici krem,  gaz giderici kremler,  yenidoganlara gaz icin sürülen krem