Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Mezi ve meniyi ayırt edemiyorum Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Mezi ve meniyi ayırt edemiyorum

  Reklam
  ben 28 yaşında bir kadınım kendimi bildim bileli en ufak şeyden etkileniyorum konuşmalardan çıplak kadın resimlerinden eşimin yanında giyinirken 10 yaşındaki oğlumdan çocuğu yanıma yanaştıramıyorum onun beni öpmesine bıle izin vermiyorum.artık o kadar psikolojim bozulduki her defasında gusül abdestı alıyorum.gelen akıntı aynı meniye benziyo şüphe duyduğum için gusül almam gerektığını duşünüyorum sonra namazımın kabul olmadığı için tekrar yıkanıyorum bana bi yol gösterırsenız çok sevınırım


  Paylaş
  Mezi ve meniyi ayırt edemiyorum Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Öncelikle durumuzu dr danışın kadınlık hormonunuz fazla calışıyor olabilir.Diyer konuya gelince her defasında güsül abdesti almanıza gerek yok..Mezi cıktığında sadece abdestiniz bozulur.Şayet vesvesede var ise aşağıdaki verdiğim konuları okumanızı öneririm.
  http://www.muminem.org/iman-sorulari...-verir-mi.html  http://www.muminem.org/iman-sorulari...labilirim.html

  http://www.muminem.org/kisisel-gelis...-kurtulun.html
  Meni şehvet nedeniyle çıkar, kokusu ekşimiş hamur kokusunu andırır, rengi kremidir. Mezide cinsel konular düşünüldüğünde ve-ya kadınla oynaştığında akar, şehvetle fışkırmaz, rengi beyaza ya-kındır, Yumuşatıcı bir salgıdır. Bazen idrardan sonra da akar.
  Kadından gelen menide şehvet nedeniyle akar, rengi sarımtırak-tır. Erkekte olduğu gibi guslü gerektirir.. Fetâvâ-yi Hindiyye, Beda-yiussanayi’, Fethulkadir, Bahrirâik ve İbn Abidîn’de de ayni konu açıklanmıştır.
  __________________ 3. 3
  Kayıtsız Üye
  Bazı yerlerde meniye de beyaz mezi yede beyaz diyor kime inanmalıyım ?? 4. 4
  Kayıtsız Üye
  Öncelikle selamûn aleykûm . Benim size soracağım soru ben sürekli meni mi yoksa mezi mi geldi diye şüpheye düşüyor ve vesveseye kapılıyorum beni bi aydınlatın lütfenmezi rengi,  mezi ne renktir,  kadınlarda mezi,  meni-mezi nasıl ayrılır,  mezi ve meni nasıl ayırt edilir,  mezi ve meniyi nasıl ayırt ederiz,  meni ve mezi nasıl ayırt edilir