Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan bir aylık evliyken eşimle geçinemedim eve babasının evine gitti nerdeyse 9 aydır ayrıyız Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  bir aylık evliyken eşimle geçinemedim eve babasının evine gitti nerdeyse 9 aydır ayrıyız

  Reklam
  ben bir aylık evliyken karımla geçinemedim eve babasının evine gitti nerdeyse 9 aydır ayrıyız.. ve ben istemiyorum istemem için çok büüyük nedenlerim var. fakat karımın ailesi boşanmaya razı olmuyor aksine daha boşanmak için bi miktar para taleb ediyorlar.. ne yaptıysam işin içinden çıkamadım... bi hocaya gitsem danışsam diyorum yardımı olur mu acaba... ailem dini inançları kuvvetli insanlar.. annem karşı çıkıyor bu duruma ama elimden başka da bişey gelmiyor. talep ettikleri parayı verecek gücüm de yok. vermezsem mahkemeyi uzatacaklar. yardım edin gitsem günah olurmu.


  Paylaş
  bir aylık evliyken eşimle geçinemedim eve babasının evine gitti nerdeyse 9 aydır ayrıyız Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Allah yardımcınız olsun :Büyü ve sihirin her türlüsü haram ve günahtır. Büyü ve sihir amaçlı musaka yaptırmak muskacılara gitmek caiz değildir. Hem bu şekilde her hangi bir fayda da elde edemezsiniz.Öncelikle Allah'a tevekkül edip ondan yardım isteyin sonrada iyi bir avukat ile görüşün durumunuzu.