Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan kocanın kadını zina ile suçlaması Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  kocanın kadını zina ile suçlaması

  Reklam
  kadın evlenmeden önce kızlık zarı zina olmadan mansturbasyon sonu patlamış ama farkında deyilmiş evlendikten sonra gerdek gecesi kadından kan gelmeyenice gelinini zina yapmasından dolayı kınamış ama kızın öyle bi suçu yok adamda annesine hak verior.. kızda benim böyle bişi yapmayacağımı biliyosunuz ama nasıl bana güzenmezsizinz deseda kız ı dayaktan kurtulamamış iş boşanmaya gidiyor ve kızın burdaki suçlamsındaki diğerlerinin hükmü ne olabilir ????????zavallı kız ne yapmalı kız suçlumu ???


  Paylaş
  kocanın kadını zina ile suçlaması Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Günümüz tıbbı çok ileride.Doktor dediğiniz bayanın daha önce ilişkiye girmediğini söyleyebilir.Arkadaşınızın kocasıyla beraber doktora gitmesini tavsiye ediyorum.Daha sonrada daha öncesi için tevbe etmesini.Rabbim yardımcınız olsun. 3. 3
  1- Temel sorun güven problemi. Bu bekaretten bile önemli bir sorun bence.
  2- Bakire bir kızın cahilce mastürbasyon yapması hem aptallık hem şüpheli bir durum.
  3- Bir erkek eşinin bakire olmasını isteyebilir. Aynı şekilde bir kadın eşinin bakir olmasını isteyebilir. Her ikisinin de buna hakkı vardır. Ve evlilikte bu tarz bir şeyin sonradan öğrenilmesi kişinin seçim hakkını elinden almaktır. Bu ciddi bir problemdir. Boşanmak istediği için kimseyi suçlayamayız. Zaten verilen tepkiye bakılırsa bu konuda kadına güvenmediği inanmadığı açık.
  4- Kimsenin ne kaynananın ne eşin kadını dövme hakkı yoktur. Her ne sebepten olursa olsun. Bu hususta yanlış davranmışlar. en güzeli alıp karşına konuşmak ve inanmıyorsan, evliliğe devam edemeyeceğine inanıyorsan, senin için aşılmaz bir problemse kimseyi madur etmeden ayrılmak en mantıklı hareket olurdu.