Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan nişanlılık ve düğün ve ilk yıllarımız istediğim gibi olmadı diye hala çok üzülüyorum Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  nişanlılık ve düğün ve ilk yıllarımız istediğim gibi olmadı diye hala çok üzülüyorum

  Reklam
  nişanlılık ve düğün ve ilk yıllarımız istediğim gibi olmadı diye hala çok üzülüyorum ve eşimi de bu konuda üzüyorum. bütün bunların asıl sebebi ailesi olduu için hepsine karşı sitemliyim. eşim giderek benden soğudu ve artık benden kurtulmanın yollarını arıyor ve bir kızımız var.
  böyle olmasını istemiyorum ama bir taraftanda içimde ukte kaldı diye her gün daha çok üzülüyorum. lütfenbana yardım edin. psikolojik destek alamadım bile evde kayın validemle yasıyorum ve kafalarımız hiç uyuşmuyor. beni çok üzüyor. tahammül edemiyorum. eşim 1 yıldan fazladır işi nedeniyle yurt dışında ve izne geldiğinde beni hiç özlemediğini gösterdi. lütfen bana yardım edin akıl verin.


  Paylaş
  nişanlılık ve düğün ve ilk yıllarımız istediğim gibi olmadı diye hala çok üzülüyorum Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  esselamu aleykum ve rahmetullah kardeşim Allah aczze ve celle imtihanını kolaylaştırsın,gecmişte yaşadıkların için yapacak birşşey yok takılı kalırsan sana sadece üzüntü verir olan olmuş üzülmenin bir faydası olmaz sana.
  Allah sana cennet meyvası bir evlat nasip etmiş onu hayırlı yetiştirmeye calışın bundan güzel birşey olamaz
  .Diyer konuları aile içinde konuşarak çözmeniz gerekiyor Allah yardımcınız olsun kardeşim.
  Aşagıda linkte verdigim konuları okuyun inşl yardımcı olacaktır bazı konularda. hayırlı günler.
  İslama Göre Ailedüğünüm istediğim gibi olmadı,  dugunum istedigim gibi olmadi,  düğün istediğim gibi olmadı