Soru ve Cevaplarla İslam ve Konudışı Soru ve Cevaplar Forumundan Değişik bir rüya gördüm, olabikdiğince yorumlamaya çalıştım ama pek anlamadım? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Değişik bir rüya gördüm, olabikdiğince yorumlamaya çalıştım ama pek anlamadım?

  Reklam
  S.a. Kardeşlerim rüyamda eski bir dükkana giriyordum biraz durup çıkıyordum tekrar döndüğümde temizlenmiş, bakım yapılmış olarak buluyordum, ayrıca dükkan iş yapmaya da başlamış oluyordu ardından tekrar çıkıp giriyordum bu sefer sedirler vardı her tarafta daha ağır bir ortam bu sefer dışarı çıkınca kendimi bir düğünde buluyorum ama düğün benim değildi. Ancak arka arkaya çift çift herkes o dükkana giriyordu ben de yanımdakiyle elele gircem ama girmeden ben utanıp elini bırakıyorum o kişinin yanyana giriyoruz içeri bir bakıyorum dükkan mescide dönüşmüş oluyor. Kardeşlerim yorumlarınızı bekliyorum.


  Paylaş
  Değişik bir rüya gördüm, olabikdiğince yorumlamaya çalıştım ama pek anlamadım? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Rüyada dükkan görmenin tabirleri

  Rüyada görülen dükkan, kişinin eşi, çocuğu, hayatı, malı, makamı ve sırrıdır. Bundan dolayı dükkanının yıkıldığını gören kimse, eşini boşar yahut çocuğundan ayrılır. Yahut malını kaybeder.

  Yahut hayvanını besler ya da gizli sırrı açığa çıkar.

  Dükkanının güzel koktuğunu gören bekar ise temiz bir insanla evlenir. Yahut bir çocuğu olur. Hasta ise hastalığından kurtulur ve ömrü uzun olur. Bazan rüyayı görenin kıymeti yüce, mevki ve nüfuzu geniş olur. Ya da sırrını gizli tutar.

  Bazan dükkan, ana ve babaya yorumlanır. Çünkü ana baba, varlığına ve yaşamasına sebeptirler. Bazan da, rüya sahibinin ilmine, nasibine ve sesine yorumlanır.

  Bir dükkanda oturduğunu gören kimse hayır ile istifade eder. dükkanının yıkıldığını gören kimsenin, ana, baba veya hanımı hasta ise vefat eder. Bunlardan hasta kimsesi yoksa, o kimsenin işleri güç ve alış verişinde durgunluk olur.

  Dükkan, kişinin geçimi ve evleneceği kimsedir.

  Dükkanların kapılarının kapatılmış olarak görülmeleri, işlerin durgunluğuna ve ticarette mani hallerin meydana gelmesine yorumlanır.

  Kapıların açılmış olarak görülmeleri, dükkan sahiplerine ticaret kapılarının açılmasıdır.