Mumine.com ve Konu Dışı Başlıklar Forumundan Kayıp üniversiteli sinem yurdanur şok gelişme( haberler) Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Kayıp üniversiteli sinem yurdanur şok gelişme( haberler)

  Reklam
  Bu olayı bilmeyen yok artık 20 aydır kayıp olan ve izi sürülen bu kızımızın akibetinden hiç bir haber yoktu.Yürekleri dağlayan ailenin feryadını zaman zaman izliyoruz, bizlerinde yürekleri parçalanıyor. Bu nasıl bir merhametsizliktirki sen bir evladı al öldürdünmü gömdünmü yurt dışındamı kapalı bir yerdemi tutuluyor.(Bence öldürüldü ve gömüldü)
  Bu nasıl bir acı bu olaydan sonra evlatlarımız için daha bir endişelenir olduk.Paranoya olduk.Bir evladı dogurup büyütmek, okutmak gurbete göndermek ne zor maddi manevi çeken bilir.Ya öldüğünü bilsen gider mezarlıgına ziyaret edersin acın soğur.Her çalan kapıda her telefonda her haberde yüreklerin ağza gelmesi ne kötü bir durum.O kızın annesi şu anda gerçekten normal değil bunu izleyen görebiliyor amahiçbir zaman umudunu yitirmedi duasını eksik etmedi.Allah şeytan şerrinden düşman şerrinden hepimizi evlatlarımızı korusun.ALLAH'ım böyle sınavlardan geçirmesin.

  Artık inanıyorumki olaylar çorap söküğü gibi gelecek yakında bir haber alacagız.İnşaALLAH güzel haberler olur.Şiddete çok karşıyım adaletten yanayım ama özellikle küçük çocukları,gençleri istismar eden insanlardan bir kaç tanesini alame ibret cezalandırılmasına hiç üzülmem.Ama geçende işlediğimiz konu gibi sen doğru ol kem belasını bulur.ALLAH'ım bizlere bırakmıyor cezasını sadece sabır lazım.

  Kayıp Sinem olayında şok gelişme


  Bursa polisi, İnegöl ilçesinde çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik operasyonda 11 kişiyi gözaltına aldı. Polisin gözaltına almak istediği şahıslar arasında bulunan ve adı daha önce kayıp üniversiteli Sinem Yurdanur soruşturmasında geçen Emrah Kaya, kendisini silahla vurarak hayatına son verdi.

  Paylaş
  Kayıp üniversiteli sinem yurdanur şok gelişme( haberler) Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  İnsanın içini kasvete sokan bu olayların meydana gelmesi sadece sevdiklerini değil vicdanı olan herkesin yüreğine bir mızrak gibi saplanıp kalıyor.üniversiteli sinem,  sinem yurdanur gömüldümü,  üniversiteli sinem yurdanur