Mumine.com ve Konu Dışı Başlıklar Forumundan Fetih 1453 filmini izledinizmi Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Fetih 1453 filmini izledinizmi

  Reklam
  Selamünaleyküm. Fetih filmini izledinizmi? Ben izledim.Sinema eleştirmeni deyilim ama birkaç küçük eksikliklere ragmen inanılmaz güzel bir film.Belgesel tadında çocuklarımıza milli duygularımızı bu ülkenin nice şehit kanıyla kazanıldıgı ve her karışı için gerekirse yine kadınıyla erkegiyle çocuguyla savaşmamız gerektigini hatırlatan şehitlik gazilik kahramanlık gibi duyguları anlatan bir film. İzlerekn tüylerim diken diken oldu.Kesinlikle magazin yok.

  Tv de izledigimiz Muhteşem yüzyıl gibi bazı dizilerde Osmanlıyı kadınlar yönetmiş entirikalar, oyunlar şeklinde lanse ediliyor. İzlemiyorum, denk gelirsede sinirleniyorum.Ama fetih filmi gerçege yakın.Hele o savaşa başlarken Fatih Sultanın imamlıgında toplu kılınan bir namaz sahnesi varki çok duygulandım.Ulubatlı hasanın sancagı dikme gayreti ise insanı aglatmaya yetiyor.3 saat sıkılmadan izledim 1 3 saat daha olsa izlerdim.

  Filme emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, Türk Tarihini, geçmişimizi, yaşanan bunca kahramanlık hikayesini tüm Dünyaya daha çok duyurulmasını temenni ediyorum. Sizlerinde izlemesini izliyorum inşallah izlersiniz.


  Paylaş
  Fetih 1453 filmini izledinizmi Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  bende izleyeceğim Eşimden çok istiyor ama daha Avrupada sezona girmedi.Gelirse İnşallah gitmeyi cook istiyoruz.Yazdıklarını okuyunca daha çok gidesim geldifetih 1453 namaz sahnesi,  fetih namaz sahnesi,  fetih 1453 namaz sahnesi izle,  fetih 1453 izle namaz sahnesi