Mumine.com ve Konu Dışı Başlıklar Forumundan Internetten mukabele fırsatı Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Internetten mukabele fırsatı

  Reklam
  Yeterli arkadaş grubu bulamayanların hatim yapmasına internet siteleri imkân veriyor. İsteyenler bu sitelerden günde bir sayfa alıp okuyarak hatime ortak olabiliyor.

  Gelişen teknolojiyle birlikte artık internetten ortak hatim yapma imkânı bulunabiliyor. İşte, evde internetin olduğu her yerde ortak hatim yapılabiliyor. Bu sitelerden biri olan www.ortakhatim.com adlı internet sitesi de ortak hatim yapmak isteyenlere fırsat sunuyor. İsteyenler siteden hatm-i şerif dışında Kur'an-ı Kerim'in mealini, Cevşen-i Kebir, Peygamber Efendimiz'e salat-u selamlar, Esma-i Hüsna ve İsm-i Âzam dualarıyla, enbiya, sahabe ve bazı büyük zatların duaları, haftalık vird ve hiziplerinin bulunduğu geniş bir dua arşivi olan el-Kulûbu'd Dâria'lardan da okuyabiliyor.

  Site, 15 gün içinde okunup işaretlenmeyen sayfaları okunmamış olarak kabul ederek havuza bırakıyor. Üyeler bu siteler vasıtasıyla günde bir sayfa da olsa okuyarak hatime ortak olabiliyor.


  Paylaş
  Internetten mukabele fırsatı Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Teknolojinin zararları olduğu gibi binlerce faydası da vardır. İnternet yolu ile hatimlere katılmak bunlardan biri. Bu guruplara katılarak hatim duası yapılabilir.internetten mukabele olur mu