Mumine.com ve Konu Dışı Başlıklar Forumundan Yarın mahşerde hepsi yüzümüze tükürecekler haberiniz olsun Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Yarın mahşerde hepsi yüzümüze tükürecekler haberiniz olsun

  Reklam
  Yarın mahşerde hepsi yüzümüze tükürecekler haberiniz olsun

  Erkeklere;
  Futboldan; içinde hava olan topun peşinden koştunuz, Hakk'a koşup kendinizi geliştirmediniz Bize yardımcı olmadınız
  Kız arkadaşlarınızla kahkakalar atmak hoşunuza gitti Acaba ruhunuzun mu nefsinizin mi hoşuna gitti ??
  Ezan okunurken hiç içiniz titremedi dimi ? Haydi kurtuluşa, haydi kurtuluşa derken; Siz neden adımlarınızı daha hızlı attınız, Hakk'ın çağrısından neden kaçtınız ??
  Tv; başlı başına bela Avrupa'nın ahlâktan mahrum gençlerine özendiniz baka baka Nedeeennn ? Hakk'ın bir gün hesap soracağını neden unuttunuz ?
  Cebinizde marka marka telefonlar, birinin ağırlığı 100 gram, neden 25 gram ağırlığında olan bir takke yok ki cebinizde, bu mu Hakk'a saygı sevgi ?

  Kızlara;
  Arkadaşınızın doğum günü partisine gittiğinizde neden kuran okumadınız ? Şeytan öyle istedi çünkü Şeytan işini en mükemmel şekilde yaparken sen naaptın, onun istediklerini yaptın
  Sokağa çıkacağınız zaman yarım saat aynanın başında kendinizi süslediniz ALLAH'ın rızası için namaz kılacağınız abdesti neden 10 saniyede aldınız ? ALLAH'ın rızası için namaz kılıyor musunuz ? Tadil-i erkana dikkat ediyor musunuz ? Dua ederken zulüm altındaki din kardeşlerinizi düşünüyor musunuz ?
  Bir erkeğin peşinden aylarca koştunuz da Hakk'ın peşinden gitmediniz Kafirlerin şarkıları ile çoştunuz onları ezberlediniz ALLAH'ın ayetlerini
  ezberlemediniz ? Yarın ALLAH; hafızanı nerelerde kullandığını sorunca ne diyeceksiniz ?
  Tv; gene karşımıza çıktı bu baş belası Yahu ALLAH sizi televizyon bakın diye mi yarattı ?? Kafirleri izliyorsunuz hoşunuza gidiyor, daha sonra onlar
  gibi olmaya özeniyorsunuz Hoşunuza felan gitmiyo şeytan öyle gösteriyor
  Elinizde taşıdığınız çantanın içinde bir çok işe yaramayan eşya Neden birde başörtüsü yok ? ALLAH'ın emri değil mi ? Dininin emri değil mi ?? Siz hangi dine mensupsunuz ???????????

  Kalblerimiz o kadar kararmış ki,,,,,,, Haram olan şeylere o kadar gitmişiz ki; bişey olmaz diye diye Bir kağıda hergün 10 nokta koyun bakalım 15 yıl sonra onda temiz bir yer bulamazsınız Kalbler o kadar kararmışki, şeytan istediğini bize istediği gibi gösteriyor Uzun yazdığım için kusura bakmayın, sizi düşünmesem yazar mıydım bunu düşünün Aklınıza getirir miydim bunu da düşünün Bi de ne düşünün biliyor musunuz ?

  Irak'tan sonra sıra kimde ???

  Hep birlikte ALLAH'ın ipine (Kur'an'a) sımsıkı sarılın Parçalanıp bölünmeyin ALLAH'ın size olan nimetini hatırlayın Hani sizler birbirinize düşmanlar idiniz de o, kalplerinizi birleştirmişti İşte onun bu nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz Yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında idiniz de o sizi oradan kurtarmıştı İşte ALLAH size âyetlerini böyle apaçık bildiriyor ki doğru yola eresiniz (Âl-i İmrân 103)

  ALINTI


  Paylaş
  Yarın mahşerde hepsi yüzümüze tükürecekler haberiniz olsun Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Allah c.c razı olsun 3. 3
  çok doğru bir yazı rabbim razı olsun inşALLAH