Dualar / Yakarışlar ve Kendi Dualarınız / Tavsiyeleriniz Forumundan güzel bir duam Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  güzel bir duam

  Reklam
  .
  Allah’ım faydasız ilimden huşusuz gönülden kabulsüz duadan doymayan nefisten sana sığınırım.Perişanlığın en çetini olan açlıktan duyguların en kötüsü olan hıyanetten tembellik cimrilik ve korkaklıktan bunaklığa varan yaşlılıktan ve deccal fitnesinden, kabir azabından sonu şahitlik ve şehitlik olmayan ölümden sana sığınırım.Allah’ım senden endişe duyan gam çeken ve senin yoluna meyleden kalplerden istiyoruz. İlahi!Dinini yıkmak, nurunu ağızlarıyla söndürmek isteyen zalimlere bu fırsatı verme. İslam’ı yüceltmek için, hem maddi, hem manevi, mücadeleden kaçınmayan müminlere maddi ve manevi yardımını esirgeme. Onları dinini yüceltmek yolunda, aziz ve mübarek kıl.
  İlahi! Asırlarca evvel senin evini yıkmak isteyen Ebrehe ordusuna ebabil kuşlarını musallat ettiğin gibi, asrımızın çağdaş, zalim, Ebrehe ordularının üzerine de ebabil kuşlarını musallat eyle.
  Rabbim! Zalimlere fırlatılan taşları, Davut (as)’ın taşları gibi mübarek kıl ve ordularını darmadağın et. Rabbim! Çağımızın Firavun ve Nemrutlarıyla mücadele eden İbrahim ve Musa’ların, küfrün beynine indirdiği ve indireceği yumrukları kuvvetli ve mübarek kıl!
  Rabbimiz! Bize kudret ver, nusret ver, zalimlere karşı sabrımızı, imanımızı ve daim kıl. Âmin  Paylaş
  güzel bir duam Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  dua güzel. amin

  Dua Bölümü

  Forum Kuralları:
  29:
  Tek kelimeden oluşan konu başlığı açmak yasaktır. Bir konu başlığı en az iki kelimeden oluşmalıdır.