Dualar / Yakarışlar ve Kendi Dualarınız / Tavsiyeleriniz Forumundan Buyrun Şifa Duası kardeşlerim Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Buyrun Şifa Duası kardeşlerim

  Reklam

  Okunuş:
  Bismilahirrahmanirrahiym.

  Ya yeşfi sudûra kavmin mü'miniyn. Ve şifaün li ma fis sudur. Ve hüden ve rahmetün lil muminiyne yahrucü min bütüniha şerabün muhtelifun elvanühü fiyhi şifaün lin nasi inne fi zalike le ayeten li kavmin yetefekkerun. Ve nünezzilu minel kur'ani ma haüve şiaün ve rahmetün lil mü'miniyn. Ve iza meridtü fe hüve yeşfin. Kul hüvelillezine amenû hüden ve şifaün.


  Dua misk ve zaferanla yazılır. Üzerine temiz su ilave edilerek hastaya içirilir. Biiznillah şifa bulur.

  * Misk ve zaferanla yazılmalıdır. Diğer türlüleri makbul olmaz. Misk-Zaferan çarşı-pazarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz şeylerdir.
  * Arapça harflerle yazılmalıdır. Bilen bir kişiye de yazdırılabilir. Çok iyi yazmak şart olmadığı gibi aranan tek şart "okunabilir" olmasıdır. Arapça bilen biri metni okumaya çalıştığında okuyabilmelidir. Ölçüt budur.

  (alıntı)


  Paylaş
  Buyrun Şifa Duası kardeşlerim Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Dinimizde her sıkıntı ve bela için dua bulmak mümkündür. Bu duaları okuyarak ya da Allah'ın şafii ismini kullanarak onun hürmetine güzel tecellileri hürmetine bizlere de şifa etmesini dileriz.misk ve zaferan nedir,  misk ve zaferan,  misk zaferan nedir,  misk ve zaferan ile yazmak,  zaferan duası,  zaferan nedir,  misk ve zaferan ile yazmak nedir