Özel Gün ve Gecelerimiz ve Kandil, Özel gün Mesajları Forumundan mevlit kandili kutlama mesajları (sms) Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  mevlit kandili kutlama mesajları (sms)

  Reklam
  Mevlit Kandili Mesajları

  Mevlid Kandili.jpg  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.


  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.


  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.


  Allah'tan sevgi, sağlık ve mutluluk diler bu mübarek gecede dualarınız kabul, kandiliniz kutlu olsun.


  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım  Paylaş
  mevlit kandili kutlama mesajları (sms) Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Asırlardır peygamber efendimizin doğum günü kutlanmaktadır. Türkiye'de resmi olarak kabul edilişi 1989 yılında gerçekleşmiştir. Zaten kutlanmakta olan mevlit kandili önemi nedeni ile resmileştirilmiştir.mevlit kandili resimleri