Özel Gün ve Gecelerimiz ve Kandil, Özel gün Mesajları Forumundan Kurban Bayramı Kutlama SmS Sözleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Kurban Bayramı Kutlama SmS Sözleri

  Reklam
  Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

  kurban-bayram-.jpg  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..

  Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına...

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına..


  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dileriz.  Paylaş
  Kurban Bayramı Kutlama SmS Sözleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Müslümanların bayramı olması nedeni ile küslerin bile barıştığı, mutlu, huzurlu ve sevinç içinde kutlanan misafirlerin bol olduğu, çocukların sokaklara döküldüğü bugünün aynı zamanda Allah'ın bereketini bolaştırdığı günlerden biri.