Özel Gün ve Gecelerimiz ve Kandil, Özel gün Mesajları Forumundan Beraat Kandili Kutlama Smsleri Cep Mesajları Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Beraat Kandili Kutlama Smsleri Cep Mesajları

  Reklam
  Beraat Kandili Kutlama Smsleri Cep Mesajları  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…
  Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer.
  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller
  Mübarek aylara selam olsun.. Selam olsun ey Regaip..
  Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbi’ne kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur.
  Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadetdedir.
  beraat kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!
  beraat kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah?ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..
  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.
  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle beraat kandilin mübarek olsun.
  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..
  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle beraat kandiliniz mübarek olsun.
  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek beraat kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..
  Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamaı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.  Paylaş
  Beraat Kandili Kutlama Smsleri Cep Mesajları Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Maneviyatından dolayı Allahu teala affetmek ve insanların isteklerini cevap vermek için kullarını huzuruna bekler. Rahmetini dağıtmak için sadece kullarının bugünün değerini bilerek Allahu tealaya yönelmeleri beklenir. 3. 3
  CEP MESAJI BERAAT GECESİ KANDİLİNE ÖZEL

  Mübarek berat kandilinin tüm insanlığa ve Milletimize hayır getirmesini yüce Allahtan niyaz ederim.