Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Kadın Sağlığı Forumundan Adet Döneminde Şişkinlik -adet döneminde şişkinlik nedenleri - adet dönemi şişkinliği nasıl atılır Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Adet Döneminde Şişkinlik -adet döneminde şişkinlik nedenleri - adet dönemi şişkinliği nasıl atılır

  Reklam
  Regl döneminde şişkinlik

  adet Döneminde Şişkinlik Nasıl Atılır
  adet dönemindeki şişkinlik önlemenin yolları
  hayız Döneminde Şişkinlik Tedavisi

  Adet öncesi şişkinliğin nedeni tam bilinmiyor oslada biz bu konuya deyinmek istedik neden adet öncesi şişkinlik olur bunun sebebi nedir?

  Biz kadınların özel ve bir o kadar sorunlu dönemimizdir adet dönemleri.Bu dönemde şişkinlik ve kabızlık en büyük sorunumuzdur.Adet dönemlerindeki şişkinliği önlemek için size özel bir öneri sunuyoruz.
  Regl dönemi öncesi meydana gelen şişkinliğin normalden önce oluşması premenstural sendrom olarak biliniyor. Ancak 20'li ve 30'lu yaşlarda daha sık görülen sendromun esas nedeni bilinmiyor.

  Malzemeleri
  9-10 adet taze portakal yaprağı,
  1 su bardağı su.

  Hazırlanışı
  9-10 adet taze Portakal Yaprağı, bir bardak suda altı dakika hafif ateşte kaynatılır. 6′ncı dakikadan sonra ocaktan indirilir ve ılımaya bırakılır. Sabah kahvaltısından 1 saat sonra tamamı içilir.

  Bir hafta boyunca bir gün arayla her defasında taze hazırlayarak içilir ve kür sonlandırılır. Kabızlık şikayetinin durumuna göre haftada 2-3 defa tekrar edilebilir.

  Ağrısız ve sağlıklı günler dileriz


  Paylaş
  Adet Döneminde Şişkinlik -adet döneminde şişkinlik nedenleri - adet dönemi şişkinliği nasıl atılır Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Bayanların vücutlarında ödem oluşmaktadır.Bu ödemleri dışarı atmak için en iyi yol idrara çıkmaktır.Yani kadınların idrar söktürücü bitkileerden faydalanmaları gerekmektedir.adetliyken kabız olmak,  adet siskinligi nasil atilir,  adet öncesi kabızlık olur mu,  adet öncesi kabızlık olurmu,  adet döneminde şişkinlik olur mu,  adetliyken siskinlik,  regliyken saç boyanırmı