Mumine.com ve İstekleriniz / Eleştirileriniz Forumundan Evde evcil hayvan beslemek Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Evde evcil hayvan beslemek

  Reklam
  Selamünaleyküm,


  Evde kedi balık kuş gibi evcil hayvanları beslemek,İslamda Hayvan sevgisi ve hayvan hakları bakımı gibi konular belki işlenmiştir.Ama ben sitede yeni oldugum için belki denk gelemedim.

  Biz 1.5 yıl önce eve 1 van kedisi aldık.Çok şeker cici birşey.3.çocugumuz gibi oldu.Hijyen şekillerde veteriner kontrolünde layıgıyla 4 4lük bakmak için ugraşıyorum.Hepimize terapi gibi geldi.Halıları koltukları tırmaladıgı için bazen kızıyorum, tüyü dökülüyor.Evde hayvan oldugu için temizlik daha çok yapmam gerekiyor.Balık ve kuşta besledim. Çok seviyorum hayvanları Bazen değiyormu bu zahmete diyorum ama kıyamıyorumda.Çok disiplinli eğittim tuvalet sorunu yok.Hazır mama yedigi için beslenme sorunuda yok kedimin.Vermeyi düşündüm bir rarkadaşa 1 kaç gün il dışına çıkmıştım aman nasıl özlemişim.Anladıkki biz onu ölene kadar bırakamayacagız.

  Sonuç itibariyle evcil hayvanların bakımı sevgisi gibi konular işlememiz mümkün olurmu bilmiyorum sitenizde.Ben böyle bir konu açmayı düşündüm.Yorumlarınızı düşüncelerini bekliyorum.


  Paylaş
  Evde evcil hayvan beslemek Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  ve aleykumusselam ve rahmetullahi ve berakatuh bacım önce linkteki konuyu oku istersen http://www.muminem.org/konudisi-soru...kmu-nedir.html


 3. 3
  Okudum bacım allah razı olsun.Şu anda içim daha rahatladı. 4. 4
  bacım hayvan sevgisiyle ilgili konu açabilirsin hemde insanları bilgilendirmiş olursunislamda evcil hayvan beslemek,  dinimizde evcil hayvan beslemek