Diğer Kategoriler ve İslamda ve Dünyada Kadın Forumundan Haydi Musluman Hanimlar Cennete... Hakkında Kısa Bilgi
 1. 15

  Reklam

  Reklam
  Allah cc razı olsun verdiğin cevap için içime huzur doldu. 2. 16
  Reklam
  böyle bir konu açtığınız ve güzel şeyler paylaştığınız için Allah cc razı olsun yanlız ben sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldım durum ne oluyor.

  Allah cumlemizden razi olsun bacim..sorunuza gelince burce bacima katiliyorum mutlaka Allah ecrini verir sonucta o da cok rahat bir durum degil bacim..okadar da basit degil..Ayrica sevab kazanmak cok kolay Rabbimiz bize cok firsatlar veriyor ancak bu firsatlari herzaman degerlendirmiyoruz malesef ayrica gunah isliyoruz limizdeki sevablarda gidiyor..bir yandan sevab islerken bir yandan siliyoruz gunahlarla o sevablarimizi..Bu yuzden cokca salih ameller islememiz icin Allaha dua etmemiz gerek..
 3. 17
  Alıntı miyal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Allah cc razı olsun verdiğin cevap için içime huzur doldu.

  ALLAH cümlemizden razı olsun. ALLAHÜTEALA ya karşı herzaman dualarımızda ve amellerimizde işlerimizde HÜSN-Ü ZAN beslemek durumundayız. Sen bu şekilde bir üzüntü kaygı hissetmekle de zaten melekleri senin için RABBİMİZE duacı kılıyorsun farkında olmadan. İnşallah yapmış kadar sevap alırsn kardeşimhamilelikte namaz kılmanın faydaları,  hamileyken namaz kılmanın fazileti,  hamileyken namaz kılmanın bebeğe faydaları,  hamilelikte namaz kılmanın bebeğe faydaları,  hamile kadının namaz kılmasının sevabı,  hamileyken namaz kilmanin sevabi,  hamileyken namaz kılmanın sevabı