Diğer Kategoriler ve İslamda Tesettür Forumundan üç kez tesettüre girip açıldım yardım istiyorum... Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  üç kez tesettüre girip açıldım yardım istiyorum...

  Reklam
  bayanlar üç kez tesettüre girdim annem ve babam görüşmeyi kestiler eşim ilkinde destekledi daha sonra oda istemedi her seferinde başarısızlıkla sonuçlandı.fakat içim hiç rahat değil kendimi açık iken çok çirkin hissediyorum bir türlü mutlu olamıyorum çok huzursuzum.tesettürlüyken evimde huzur vardı şimdi huzurumuz da yok.eşimin başka kadınlara yönelmesinden korkuyorum.tesettüre girmeden önce çok bakımlıydım parmakla gösterilirdim bir toplulukta eşim sanırım eski halimi istiyor ama artık yapamıyorum.ailemde çok karşı çıkıyor tesettüre.etrafa karşı da bu durum iyi değil oyuncak gibi oldu.ne yapmalıyım??


  Paylaş
  üç kez tesettüre girip açıldım yardım istiyorum... Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  konu hakkında Nureddin Yıldız hocanın
  fetvasına bakabilirsin.Rabbim bir daha açılmamak üzere
  tesettüre girmeyi nasip etsin sana...  ------------------------


  SORU:Selamün aleyküm hocam. Ben açık, tesettüre dikkat etmeyen bir ailenin kızıyım. Evliyim. 32 yaşındayım. Bundan önce 2 kere tesettüre girip açıldım. Fakat örtünmelerim çok bilinçsizdi; yakıştı derlerdi, ben kapanırdım. Sonrada aileme özenerek açıldım. Şimdi 1 yıla yakındır namazımı kılıyorum. Tekrar tesettüre girmek istiyorum. Bu sefer niçin örtünmem gerektiğini biliyorum. Dışarı açık çıktığım zaman kalbim sızlıyor. Bunları hiç yaşamamıştım ben, ne yapmalıyım hocam? Tekrar açılmaktan korkuyorum, bana yardımcı olun hayırlı günler.

  CEVAP:Selamünaleyküm.Bir kere grip olan, bir daha grip olurum diye sağlığına dikkat etmiyor mu? Bin kere batsak da bin bir kere doğrulmaya mecburuz. Siz samimi bir şekilde tevbe edin, Rabbinize dönün. İnşallah tekrar yıkılmazsınız.  Nureddin Yıldıztesettürlüyken açılmak,  tesetturluyken acilmak,  tesettüre girdim,  sevgi85