Müslüman Hanımlar ve Güzellik ve Bakım Forumundan Saç Lazeri – Revage 670 Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Saç Lazeri – Revage 670

  Reklam
  Revage 670 saç rejuvenasyonu tedavisi saç dökülmesi sorunu yaşayan erkekler ve bayanlar için ileri, non-invazif bir teknolojidir. Bu sistemde incelmiş saçlarla mücadele eden, patentli, tüm saçlı deriyi tarayabilen bir lazer çanağı kullanılır.

  Revage 670 nm lazer sisteminde 30 adet 670 nm çalışan Diod lazeri bulunmaktadır. Bu sistem belli bir algoritim ile çalışmaktadır. Rotasyonel fototerapi teknolojisi ile çalışan Revage 670 saçlı derideki saç köklerinin tamamına etki eder ve tüm saç folliküllerini uyarır. Bu bölgenin kan akımını artırır.

  670 nm Diod lazer ışınının etkili ve güvenli bir biçimde saç follikülünde hücresel metabolizmayı ve protein sentezini uyardığı, kan akımını artırarak doku yenilenmesini sağladığı bilimsel ve klinik olarak gösterilmiştir. Uygulamaya başlandıktan haftalar sonra gözle görülür değişiklikler tespit edilebilmektedir.

  Saçlı derideki kıl follikülleri ile vücuttaki kıl folliküllerinin en önemli farkı follikül içi kıl sayısıdır. Vücuttaki folliküllerde tek bir kıl varken, saçlı deride 2–3 kıl bulunmaktadır. Normalde bu kıl kökü içinde 2–3 kıldan sadece bir tanesi kalın diğerleri cılız ve kısadır. Revage 670 yukarıda bahsedilen mekanizması sayesinde ince ve kısa olan kıllarında kalınlaşmasını sağlamakta ve seyrekleşmiş alanların kıl sayısını 2–3 katına çıkarmaktadır.

  Revage 670 güvenli bir tedavidir. Ablatif bir tedavi değildir. Hastanın saç cildine zarar vermez. Her bir hasta 20'şer dakikalık tedaviler ile haftada 2 kez ortalama 6 ay süreyle tedavi sürecine alınır.

  Revage 670; FDA tarafından sertifikalandırılmıştır.

  Revage 670 androgenetic alopecia(erkek tipi saç dökülmesi) ve telogen effluvium'da(kadınlarda sıklıkla görülen saç seyrekliği) efektif tedavi sağlar. Klinik araştırmalarda ilk 3 ile 6 ayda hastaların %80'inde saç yoğunlaşmasının arttığı gözlemlenmiştir. Saçların gelişiminin tedaviden sonraki 12.ci ayda bile devam ettiği görülmüştür. Oral ve topikal destekleyici tedaviler ile kombine olarak kullanımın daha iyi bir netice verdiği gözlenmiştir.

  Hasta resimleri için;
  www.saclazeri.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


  SIK SORULAN SORULAR

  Saçlar neden dökülür?
  Saç dökülmesi ilaç kullanımına bağlı, doğumla birlikte oluşmuş, genetik, bir dış etkenden dolayı oluşmuş veya sürekli çekim nedeniyle oluşmuş olabilir.

  Revage nedir?
  Revage saç dökülmesi ve incelmiş saç tedavilerinde kullanılan ağrısız yüksek teknoloji ile donatılmış rotasyonel fototerapi sistemi ile çalışan bir lazer sistemidir.

  Revage programı nasıl çalışır?
  Revage lazer saç programı saç dökülmesini kontrol altına alır ve saçların tekrar çoğalmasını sağlar. Bu lazer programının, klinik olarak hastaların %85'inde saç rejenerasyonunu sağladığı görülmüştür.

  Revage uygulamasının yan etkileri var mıdır?
  Kısa ve uzun dönemde görülmüş bir yan etki tespit edilmemiştir.

  Revage uygulaması acı veren bir uygulama mıdır?
  Ağrısız bir işlemdir.

  Revage lazer uygulamasının sonuçlarını ne zaman görürüm?
  2 ile 4 ay içerisinde hastanın saç dökülmesi nedenine göre sonuçlar görülmeye başlanır  Paylaş
  Saç Lazeri – Revage 670 Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Saçlarının dökülmesinden şikayet eden kadın ve erkekler saç lazer yöntemiyle eski görünümlerine veya saçı olmayan kişiler istedikleri saç modeline kavuşmaları artık mümkün.