Müslüman Hanımlar ve Güzellik ve Bakım Forumundan Güzel ve bakımlı olmanın 4 sırrı Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Güzel ve bakımlı olmanın 4 sırrı

  Reklam
  Güzel ve Bakımlı Olmanın 4 Sırrı


  Biz kadınlar her daim güzel olmak isteriz, güzelliğin sırlarının da bakımda saklı olduğunu biliriz..

  Sevgili Melek’ler, işte size daha da güzel omlanız için 4 önemli güzellik sırrı!  1. Bebeksi bir cilt:

  Bakımlı ve sağlıklı olan cilt ışıldar. Parlaklığını yitiren cildinizin kaybettiği nemi tekrar kazanmasını istiyorsanız mutlaka yüksek koruma faktörü içeren, iyi bir nemlendirici kullanmalısınız. Ayrıca makyaj sonrasında cildinizi temizlemeyi de kesinlikle unutmamalısınız.

  2. Parlak saçlar:

  Yağlı saçlarınız varsa, PH değeri yüksek olan, hafif şampuanları tercih edin. İyi şampuan, bol köpüren şampuan demek değildir; hatta aksi geçerlidir. Saçınıza uygun şampuan seçimi önemlidir! Fön makinasıyla kurutmadan önce de mutlaka bir parça bakım kremi sürün; böylece fönün saçınıza verdiği olumsuz etkilerden korunmuş olursunuz.  3. Bakımlı tırnaklar:

  Haftada bir manikür-pediküre gidemiyorsanız, tırnaklarınızı sık sık kesmeye, köklerinde beliren fazla derileri bir çubuk yardımıyla geriye itmeye, koyu renkli oje sürmeye ve el-ayak derinizi nemsiz bırakmamaya özen gösterin.

  4. Yay gibi kaşlar:

  Kalın ve düzensiz kaşlar sizi bakımsız gösterecektir. Yüz ifadenizi en çok değiştiren kaşlarınızdır. Eğer yanlış alıp, kaş şeklinizi bozduysanız üzülmeyin… Kaş renginize uyan bir kalem yardımıyla ufak sorunları gizleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, kaşlarınızı boyarken doğallıktan uzaklaşmamak.  Paylaş
  Güzel ve bakımlı olmanın 4 sırrı Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  PaylaŞiminiz İÇİn saĞolun