Müslüman Hanımlar ve Güzellik ve Bakım Forumundan Saç Uçlarındaki Kırıklar için Önerileri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Saç Uçlarındaki Kırıklar için Önerileri

  Reklam
  Saç Uçlarındaki Kırıklar için Önerileri

  saç kırıkları için doğal yöntemler - saç kırıkları için maskeler - saç kırıkları nasıl alınır - saç kırıklarına ne iyi gelir


  Öneri – 1: Zeytinyağı Tedavisi: Uyumadan önce saçlarınızın uçlarına zeytinyağı sürün. Ertesi sabah saçlarınızı vitaminli bir şampuan ile yıkayın. Bu bakımı haftada iki ya da üç kere tekrarlayın.

  Öneri – 2: Karışık Yağ Bakımı: Hintyağını, hardal yağını ve zeytinyağını karıştırın. Ilık olana kadar ısıtın. Saç derinize masaj yapın ve yarım saat kadar saçınızda bekletin. Sıcak bir havluyla sarın ve yağı iki saat saçta bırakın. Daha sonra saçınızı şampuanla yıkayın. Bu saçınızı yumuşak ve ipeksi yapacaktır.
  Öneri – 3: Badem Yağı Tedavisi: Bir yemek kaşığı badem yağını, bir çay kaşığı balı ve bir yumurtanın beyazını karıştırın. Saçınızda bir saat beklettikten sonra saçınızı şampuanla yıkayın.  Paylaş
  Saç Uçlarındaki Kırıklar için Önerileri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yağların etkisine inanan ve kullanan biri olarak bu yağların olumlu sonuçlar verdiğini söyleyebilirim. Özellikle zeytinyağı düzenli kullanımı ile saçlar kırık ve dökülmelerini ortadan kaldırır.