Makale ve Şiirler ve Güzel ve Anlamlı Sözler Forumundan Baş örtüsü Hakkında özlü Sözler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Baş örtüsü Hakkında özlü Sözler

  Reklam
  BASORTUMUZU GENLERiMiZLE TASIYACAGIZ GELECEK NESiLLERE... Kalemimizle, Siirimizle ve yuregimizle. Zulumlerinizi oyle naksedecegiz; oyle ilmek ilmek isleyecegiz ki yureklere ; nesillerce lanet okunacak size.(Birilerine ithafen)

  CiCi SOZLERiNE KARSILIK MASALARINA KOYUP CIKARACAGIMIZ BiR DiN TASIMIYORUZ YUREGiMiZDE...  yokluğun meğer gönlümde acıymış
  dinmek bilmeyen bir sancıymış
  her yaranın melhemi varmış
  ama senin melhemin senmişsin
  senden gayrısı seni tutmuyor
  senden gayrısı seni hissettirmiyor
  gönlüm gözüm senden gayrısyla örtülmüyor ..
  senden gayrısı bana melhem olmuyormuş...şimdi daha iyi anlıyorum...  NİCE ZAMANLAR GELİR NİCE ZAMANLAR GEÇER İNSAN ÇOK ÜZÜLÜR BİR ÇOK ŞEYE.HELE Kİ ONA FARZ KILINAN ÖRTÜSÜNE KARIŞILIYORSA BU İNSANI DERİNDEN ÜZER.AMA BEN BÜTÜN KALBİMLE İNANIYORUM BİR GÜN GELECEK İNŞAllah O GÜN YAKINDIR.İŞTE O ZAMAN KİMSENİN BUNA KARIŞMA YETKİSİ OLMAYACAK.VE BİZ BİZE FARZ KILINAN VE SEVEREK RIZASI İÇIN TAKRIûIMIZ BAŞÖRTÜMÜZLE HER YERE GİRİP ÇIKABİLECEûİZ.RABBİMİN İZNİYLLE BU OLACAK..SIRF BAŞÖRTÜSÜ İÇİN OKULUNU YARIDA BIRAKMAK ZORUNDA OLAN KARDEŞLERİM GÖZYAŞLARI VE NİCE KARDEŞİMİN BU SAVAŞ UûRUNA DÖKTÜûÜ GÖZYAŞLARI YERDE KALMAYACAK RABBİMİN İZNİYLE..ZAMAN VE SABIR..RABBİM BİR KAPIDA AÇACAK BİZE İNŞAllah..


  KARAR VEREMEDİûİNİZ OLDU MU HİÇ? SEÇİM YAPAMADIûINIZ YA DA GÖZLERİNİZİN DOLUP DOLUP GELDİûİ HALDE AûLAYAMADIûINIZ BİRSÜRÜ ŞEY HİSSETTİûİNİZ HALDE HİÇBİRİNİ DİLE GETİREMEDİûİNİZ...TÜM BU DUYGULARLA DOLUYKEN DUDAKLARIMIN ARASINDAN NARİNCE SÜZÜLÜP GELENBİR KELİME : BAŞÖRTÜSÜ!!!!NE DE ZOR ANLATMASI KİMİLERİNE GÖRE SADECE BİR BEZ PARÇASI KİMİLERİNE GÖRE HAYANIN MANASI BAYANIN SÜSÜ EDEBİN VE İSLAM'IN ZİYASI..AÇMAK YA DA KAPAMAK NE FARKEDER DİYENLERE CEVAP YAŞAMAK YADA ÖLMEK NE FARKEDERSE SİZİN ÖLÇÜTÜNÜZDE , ODUR BAŞÖRTÜSÜNÜ AÇMAK BİZİM NAZARIMIZDA HALA ANLAMIYORUM !!!NE İSTİYORLAR KİMSEYE ZARARI OLMAYAN İFFETİMİZDEN? kimin canına kastetti ,kimin malına zarar verdi örtümüz ki yasaklandı BÖYLE SORGUSUZCA? bu zulüm bir gün elbet son bulacak AMA NE ZAMAN? ? ? ? ?  Paylaş
  Baş örtüsü Hakkında özlü Sözler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Uzay çağında olmamıza rağmen binlerce yıldır takılan başörtüsü ile ilgili problemlerin çoktan ortadan kalkması gerekirdi. Başörtüsü engel değil bu nedenleri ortaya koyan nedendir.