Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Genel Sağlık Bilgileri Forumundan İmplant tedavisi Kanser Yapar mı? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  İmplant tedavisi Kanser Yapar mı?

  Reklam
  İmplant tedavisi Kanser Yapar mı?

  Günümüzde yaşadığımız her ortamda benzer soruyla karşı karşıyayız aslında.Kanserojen demek kanser yapan maddeler demektir.Sizce domates kanser yapar mı.Tabi bu size göre değişmez ya yapar ya yapmaz. Aslında yapmaz.Peki hormon kullanılırsa ya mevsiminde yenmezse? Peki ya üzerindeki ilaçlar hiç düşündünüz mü?Hatta yapısaına DNA sına işlenen ilaçları. Yani DNAsıyla oynanan domatesin kanser yapma ihtimali nedir?Hepimiz domates ve benzeri gıdaları her gün tüketiyoruz mevsimli mevsimsiz.Üzerindeki ilaçları yıkasak da tam çıkaramıyoruz.İçindekileri ise asla çıkaramıyoruz.Öylece yiyoruz.
  Sadece sebze meyve değil Normalden kısa zamanda büyüyen ve önce market raflarında sonrada sofralarımızda yerini alan tavuğa ne demeli. Veya yediğimiz bisküviler krakerler nasıl bozulmadan o kadar süre kalabiliyorlar hiç düşündünüz mü.İçlerinde koruyucu maddeler var tabiki ve bildiğim kadarıyla (kardeşim gıda mühendisi olduğu için) hepsi bir miktar kanserojen.
  Hiç yanınızdan ayırmadığınız,çocuklarınızın kullanmasına izin verdiğiniz cep telefonları oluşturdukları manyetik alanla organlarımıza ne kadar zarar veriyorlar?Çocuklar dedim çünkü çocukların kafatası kalınlığı yetişkinlere göre daha ince ve daha çok etkileniyorlar.Çevremizde dolanan elektrik hatlarının oluşturduğu manyetik alanlar….liste uzayıp gidiyor.
  Söyleyeceğim şu ki;İstesek de istemesek de bunlara her gün maruz kalıyoruz.Ve implant bunların içinde çok masum kalıyor.implant kanser yapar mı sorusuna cevabımız ise net bir şekilde HAYIR.Titanyum implantların kanserojen etkilerinin olduğuna dair hiçbir veri bulunmamaktadır.İmplant kanser yapmaz.(ALINTI)


  Paylaş
  İmplant tedavisi Kanser Yapar mı? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  İnsanların hizmetine verilen tıp sektöründe her zaman yeni yenilikler ve teknolojik gelişmeler yaşanmaktadır.Bu gelişmeleri hastaların daha kolay ve konfor içinde yaşamalarını sağlarken aynı zamanda bazı riskleri de yanında getirmektedir.implant kanser yapıyor,  implant kanser yapar mı,  implant kanser,  implant diş kanser yaparmı,  ımplant kanser yapar mı,  implant ve kanser,  titanyum kanser yapar mı