Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Genel Sağlık Bilgileri Forumundan Prof Dr Ibrahim Saraçoğlundan Akciğer Kanserini önleyen Ve Iyileştirenısırganotu Kürü Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Prof Dr Ibrahim Saraçoğlundan Akciğer Kanserini önleyen Ve Iyileştirenısırganotu Kürü

  Reklam
  PROF DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN AKCİĞER KANSERİNİ ÖNLEYEN VE İYİLEŞTİRENISIRGANOTU KÜRÜ


  Prof.Dr İbrahim saraçoğlundan, doğanın iki mucize bitkisinden, çok faydalı bir kür önerimiz var. Bu önerimizi, hem akciğer kanserinden koruyucu, hem de kanser olan hastalar için, iyileştirici bir etkiye sahip. Isırgan otunun faydalarını bilmeyen yok. ama ısırgan otu, ebe gümeci ile birleşince, adeta mucize yaratıyor. Kürümüz için gerekli malzemeleri saydıktan sonra hazırlanışı ve kullanım şeklini yayınlayalım.

  GEREKLİ MALZEMELER ;
  * 1/2 lt su
  * 4–5 gr (bir tutam) ebe gümeci
  * 4–5 gr (bir tutam ısırganotu )
  HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyun içine, ebegümeci ve ısırgan otunu atıp, haif ateşte, ağzı kapalı olarak, 4 dakika kaynatın.Ilıdıktan sonra süzün, ama içerisindeki kalan bitkileri mutlaka ayıklayın. Aç karnına, sabah ve akşam öneleyici olarak, birer çay bardağı, kanser hastaları için ise, birer su bardağı için. Bitki suyunu içtikten en az 20 dakika sonra yemek yiyin. Bu küre, önleyici olarak 1 ay, kanser hastaları için ise;3 ay, hiç ara verilmeden, devam edilmesi faydalıdır. Yılda en az iki defa uygulanır. Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilip, tekrar 3 ay boyunca iki günde bir, bir su bardağı içilir. Daha sonraki günlerde zaman zaman uygulanır.
  KÜRÜN KULLANIM ŞEKLİ ;
  * Birinci hafta bir gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  * İkinci hafta iki gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  * Üçüncü hafta üç gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  * Dördüncü hafta dört gün arayla, sabah ve akşam aç karna
  * Beşinci haftadan itibaren haftada bir defa sabah ve akşam aç karna birer çay bardağı içilecek.

  ÇOK ÖNEMLİ UYARI : Kullanılan her iki bitkinin, kullanım sırasında ya ikisi birden kuru, ya da ikisi birden, taze olarak kullanılması gerekir. Bitkilerden birisi taze, birisi kuru olursa hiç bir faydası olmaz.


  Paylaş
  Prof Dr Ibrahim Saraçoğlundan Akciğer Kanserini önleyen Ve Iyileştirenısırganotu Kürü Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  RABBİM razı olsun mutlaka sebze türü beslenmeliyiz 3. 3
  Alllah razı olsun aslında bu kürleri bilinçli yapmak gerkli yoksa daha kötüsonuçlar çıkabilir mazallahprof dr ibrahim saracoglundan akciger kanserini onleyen kurler