Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Genel Sağlık Bilgileri Forumundan Ahmet Marankiden Lahana Kürü Ve Faydaları Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Ahmet Marankiden Lahana Kürü Ve Faydaları

  Reklam
  AHMET MARANKİDEN LAHANA KÜRÜ VE FAYDALARI

  Ahmet Marankinin pek çok derde deva olan lahana kürünü ve faydalarını yayınlıyoruz. Fakat bu lahana, hibrit tohumlu (geni bozulmuş) lahana değil, organik lahana olmalıdır.Lahana kürümüzün tarifi ve faydaları;


  Lahana,kanserde tutun da, kan yağlarını düşürmeye, ağrılı şişliklere, ödemlere birebir önerilen bir bitki. Biz bu yazımızda, Ahmet Marankiden, zayıflama ve ağrılı şişlikler üzerine iki ayrı tarif vermek istiyoruz.
  GEREKLİ MALZEMELER :
  * 1 lt su,
  * 200 gr lahana,
  HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : 1 lt suyu kaynatın. 200 gr lahanayı içine atarak, 3 dak. kaynatın. Günde 1 defa suyunu için. Sade içemiyorsanız, içine limon sıkabilirsiniz.
  AĞRILI DİZ ŞİŞLİLKLERİ İÇİN LAHANA KÜRÜ
  Ağrılı diz şişliklerinde,, lahanayı haşlayın. Ütüleyip, ağrıyan bölgeye sarın. 5 gün sonunda şişliklerin indiğini göreceksiniz.
  FAYDALARI : Vücuttaki fazla yağı aatar ve zayıflamaya yardımcı olur. Ödem attırır. Kansere karışı koruyuluk sağlar.


  Paylaş
  Ahmet Marankiden Lahana Kürü Ve Faydaları Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Lahana mide ve barak hastalıklarına karşı çok faydalı olduğunu biliyoruz.Fakat bunu nasıl tüketmek gerektiğini doktorlara sormak gerekir.Sadece çiğ yemek bile barsaklar için faydalıdır.