Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ve Genel Sağlık Bilgileri Forumundan Akciğer Kanseri Için Ebegümeci çayı Ve Keçiboynuzu Suyu Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Akciğer Kanseri Için Ebegümeci çayı Ve Keçiboynuzu Suyu

  Reklam
  AKCİĞER KANSERİ İÇİN EBEGÜMECİ ÇAYI VE KEÇİBOYNUZU SUYU

  30 Mart 2009 tarihinde, Arım Balım Peteğim programının konuğu olan Ömer Coşkun, akciğer kanseri için faydalı olan, şifalı bitkilerden bahsetti. bu bitkilerden ilki, ebegümeci, diğeri ise keçiboynuzu.


  EBEGÜMECİ ÇAYI : Kaynar suyun içine bir miktar ebegümeci atılır ve 5 saat beletilir. aç karnına bu çay içilir. Kaynıtılmaz. Demleme usulu tüketilir.
  EBEGÜMECİNİN FAYDALARI : * Sindirim sistemine iyi gelir.* Akciğer kanserini önleyici özelliği vardır. Akciğerleri temizler.* Balgam söktürücüdür.* Sigarayı bırakan kişilerde, akciğerleri 70 günde temizler.* Kanserden koruyucudur.
  KEÇİBOYNUZU : 6 adet keçiboynuzu, 1 lt suda 5 dak kaynatılır. Aç karnına içilir. 21 gün kullanılır. 6 ayda 1 defa kür olarak uygulanır. Kansızlık için de son derece faydalıdır.


  Paylaş
  Akciğer Kanseri Için Ebegümeci çayı Ve Keçiboynuzu Suyu Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Keçi boynuzu bitkisi özellikle akciğerlere iyi gelmektedir.Bu bitkiden elde edilen pekmez ise son yıllarda fazlaca satılmaktadır.Her çeşit yeşil bitkinin faydası olmaktadır.akciğer kanseri için ebegümeci çayi ve keçiboynuzu suyu,  akciğer kanseri zayıflatırmı,  ebegümeci suyu,  keçiboynuzu suyu zayıflatırmı,  ebegümeci akciğer,  ebegümeci ve keçiboynuzu,  akciğerler için keçiboynuzu